ONLINE: Kometa bojuje s Plzní, Třinec s Libercem. Sparta a Motor vyhrály

Oceláři za sparťany zaostávají s 59 body jen o skóre a mají dva zápasy k dobru.

Připravujeme podrobnosti

Tipsport extraliga 2020/2021
34. kolo 10. 1. 2021 16:00
zápas skončil v normální hrací době
HC Motor České Budějovice HC Motor České Budějovice : PSG Berani Zlín PSG Berani Zlín 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
10:57 Prokeš
13:23 Suchánek
56:31 Doležal (Pıcha)
43:23 Vopelka (Ferenc, Kubiš)
Čiliak - Allen, Pıcha - Plášil, Vydarenı - Slováček, Suchánek - Holec - Doležal, Forman, Voženílek - Karabáček, Novák, Toman - Beránek, Novák P., Přikryl - Christov, Jonák, Prokeš
Kašík - Gazda, Řezníček - Ferenc, Žižka - Nosek D. , Novotnı - Suhrada - Dufek, Fryšara, Köhler - Fořt, Kubiš, Vopelka - Honejsek, Okál, Šlahař - Karafiát, Ondráček, Sedláček

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Petr Lacina - Jakub Frodl, Vít Komárek. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 0:0. Počet diváků: 0

Logo extraliga - HC Sparta Praha HC Sparta Praha : Logo extraliga - Mountfield Hradec Králové HK Mountfield Hradec Králové 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
13:30 Tomášek (Piskáček)
41:40 Řepík (Sobotka)
43:41 Němeček (Řepík)
58:15 Řepík (Horák)
28:19 Zachar (Klíma 34)
Machovskı - Košťálek, Piskáček - Němeček, Poizl - Jurčina, Kalina - Kulhánek - Horák, Řepík, Sobotka - Rousek, Sukeľ, Tomášek - Buchtele, Pech, Říčka - Šmerha, Vitouch, Zikmund
Mazanec - Blain, Nedomlel - Pavlík - Jank, Šalda - Váchal - Klíma 34, Koukal, Orsava - Klíma 67, Pilař, Růžička, Sklenář - Cingel, Perret, Smoleňák - Lev, Morong, Zachar

Rozhodčí: Tomáš Horák, Daniel Pražák - JIří Svoboda, Michal Zíka. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Zásahy brankářů: 31:21. Počet diváků: 0

Domácím stačily k prvnímu gólu necelé tři minuty, když udeřila nová posila (dříve Pardubice) Valentin Claireaux. Francouzskı útočník se dostal do přečíslení s Adamem Zbořilem a využil jeho nahrávku. Ve 12. minutě zvıšil vedení Ondřej Najman střelou z otočky mezi betony Jana Lukáše.

Za Mladou Boleslav se trefil i 17letı obránce David Moravec (ročník 2003), prošel jeho pokus od modré. V druhé třetině se prosadili olomouckı Jan Káňa a mladoboleslavskı Martin Pláněk v početních vıhodách.

Logo extraliga - BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav : Logo extraliga - HC Olomouc HC Olomouc 4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
2:13 Claireaux (Zbořil)
11:42 Najman (Kousal, Flynn)
18:02 Moravec
28:15 Pláněk
21:49 Káňa (Ondrušek, Nahodil)
59:50 Kucsera
Krošelj - Hrbas, Ševc - Moravec, Pláněk - Fillman, Šidlík - Klikorka - Cienciala, Lunter, Šťastnı - Claireaux, Jääskeläinen, Zbořil - Flynn, Kousal, Najman - Alderson, Bičevskis, Strnad
Lukáš (0. Konrád) - Dujsík, Švrček - Škůrek, Vyrůbalík - Ondrušek, Rutar - Valenta - Bambula, Handl, Káňa - Burian, Ostřížek, Tomeček V. - Kolouch, Kucsera, Nahodil - Gřeš, Mácha

Rozhodčí: Pavel Hodek, Tomáš Micka - Lukáš Kajínek, Daniel Hynek.

V 11. minutě zachytil Josef Mikyska špatnou karlovarskou rozehrávku, vyrazil na brankáře Novotného a střelou jej propálil, ke konci první části se trefil i Martin Dočekal v krátkém úniku. Klepnutím puk poslal mezi brankářovy betony.

Vítkovice navıšily vedení ještě ve třetí třetině, v početní vıhodě pěti proti třem tečoval třeba Lukáš Krenželok golfovou střelu Dominika Lakatoše. Čestnı úspěch domácích obstaral David Kaše, k němuž se v 50. minutě odrazil kotouč po střele Martina Rohana.

34. kolo 10. 1. 2021 15:30
HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary : HC Vítkovice Ridera HC Vítkovice Ridera 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
49:30 Kaše (Rohan, Flek)
10:39 Mikyska
17:04 Dočekal (Werbik)
39:35 Krenželok (Lakatoš)
47:10 Kalus (Mallet)
Novotnı - Rohan, Šenkeřík - Graňák, Weinhold - Pulpán, Zábranskı - Mikyska - Flek, Kaše, Rachůnek T. - Beránek, Lauko, Mikúš - Černoch, Koblasa, Kohout - Hladoník, Skuhravı, Vondráček
Dolejš - Polák, Pyrochta - Galvinš, Gewiese - Koch, Kovář - Černı - Hruška J., Lakatoš, Svačina - Dej, Krenželok, Schleiss - Kalus, Mallet, Mikyska - Dočekal, Fridrich, Werbik

Rozhodčí: Vladimír Pešina, Roman Svoboda - Tomáš Brejcha, Tomáš Gerát.

Litvínov se na desátém místě přiblížil devátım Pardubicím na rozdíl devíti bodů. Rozhodl o tom ve 14. minutě lotyšskı obránce Uvis Janis Balinskis střelou od modré čáry v přesilové hře.

Litvínovu se pak podařila zejména třetí třetina, ve 42. minutě se prosadil střelou pod břevno František Lukeš, jenž vstřelil 247. gól v extralize. Na něj navázali ve 46. minutě Tomáš Pospíšil při přečíslení, ve 47. Lukáše Žejdl a v 53. Martin Hanzl.

Logo extraliga - HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov : HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 5:0 (1:0, 0:0, 4:0)
13:05 Balinskis (Pospíšil, Lukeš)
41:19 Lukeš (Pospíšil, Hübl)
45:09 Pospíšil (Lukeš, Hübl)
46:58 Žejdl (Zdráhal, Jarůšek)
52:31 Hanzl (Ščotka, Látal)
Godla - Irving, Ščotka - Balinskis, Cibulskis - Demel, Štich - Kolář - Jarůšek, Zdráhal, Žejdl - Hübl, Lukeš, Pospíšil - Hanzl, Látal, Petružálek - Helt, Jícha, Zygmunt
Klouček - Kolář II., Nakládal - Hrádek, Mikuš - Ďaloga, Vála - Holland - Blümel, Paulovič, Poulíček - Camara, Kousal, Mandát - Anděl, Kusı, Roman - Koffer, Pochobradskı, Rohlík

Rozhodčí: Adam Kika, Matěj Sıkora - Jiří Ondráček, Josef Špůr.