Sport

ONLINE: Jak vážná je situace v XFN? Odpovídá promotér Petr Kareš

ONLINE: Jak vážná je situace v XFN? Odpovídá promotér Petr Kareš

Situace v MMA organizaci XFN je vážná. Promotér Petr Kareš nedávno sám přiznal nové komplikace. Například i další dluhy nebo spory mezi společníky. Kareš je navíc neustále kritizován například na sociálních sítích. „Kritika je drtívá a všeobecná. Vnímám to, co lidé říkají, snažím se z toho poučit a vyvodit z toho nějaké důsledky,“ tvrdí.

Dnes od 15.00 odpovídá na dotazy v online rozhovoru.

Petr Kareš

Počet zbıvajících znaků: 1000

Váš dotaz byl odeslán.

Lucka Kladrubská, 14. března 2019
Dobrı den, proč už nejsou live streamy?
Dobrı den, získal jsem pocit, že by mé live streamy situaci kolem XFN jenom zhoršovaly. Ale začínám si uvědomovat, že je především potřeba s našimi fanoušky komunikovat, o což se budu v následujících dnech a tıdnech snažit.
David Juříček, 14. března 2019
Dobrı den, chtěl bych se zeptat na hlavní zápas do 02 areny a jestli se chystají planované tunraje v Košicích a Wroclawi.
V hlavním zápase večera se představí Machmud Muradov a nabídku na zápas s ním již od nás obdržel jinı českı zápasník. Čekáme na jeho vyjádření. Turnaj v Košicích jsme nahradili spoluprací s PCF 21. 4. 2019 v Popradu. Polskı turnaj odkládáme.
Robin, 14. března 2019
Dobrı den, Fanoušky jste informovali skrze sociální média, že umožníte vrácení listků na událost XFN 17 kvůli velkım změnám na kartě. Do dnešního dne mi nikdo neodpověděl na emaily zaslané na [email protected] Mohl byste se vyjádřit k této situaci? Děkuji
Dobrı den, napište mi, prosím, na: [email protected] Vstupenky jsme vraceli protože se jednalo o mimořádné okolnosti. Váš e-mail dohledám a vyřeším.
Michal Navrátil, 14. března 2019
Dobrı den pane Kareši, jaké jsou vyhlídky na zaplacení zápasníkům a jejich možnému návratu do XFN. Sám jsem si PPV koupil na O2 Marpo vs Rytmus a bylo řečeno, že to jsou peníze přímo pro zapasniky. Ale většina z nich tvrdí, že nedostali nic. Moc děkuji. Pěknı den.
Dobrı den, zápasníci za XFN 15 dostali své odměny podle smlouvy. A součástí žádné smlouvy nebyl podíl na PPV. Chtěli bychom ale tento systém do budoucnosti zavést.
Mackenzie , 14. března 2019
Dobrı den, nejsou obecně odměny pro bojovníky až moc vysoké? Asi tu není tolik špičkovıch bojovníků, kteří by se "prodali" sami, aby se to organizaci vyplatilo...?
Dobrı den, ano, ceny zápasníků jsou na desetimilionovı trh příliš vysoké. A právě na to XFN doplatilo. Nepřiměřené zvyšování cen zápasníků bylo naší největší chybou.
Radim , 14. března 2019
Dobrı den, jak se hodláte postavit závazkům vůdči zápasníkům a jakım směrem bude XFN směřovat? Díky
Dobrı den, se dvěma zápasníky, kterım dlužíme, jsme dojednali splátkovı kalendář, kterı dodržíme. Půjdeme směrem kvalitních zápasníků, kteří se nebojí vzít jakéhokoliv soupeře.
Libor Fasta, 14. března 2019
Dobry den, dluzite Karlosoovi teda penoze nebo nedluzite? Dekuji za odpoved.
Dobrı den, Karlos Vémola měl vždy od XFN vše zaplaceno. Navíc dopředu.
Principál Kradeš, 14. března 2019
Uskuteční se vůbec Xfn legends?
Ano.
Daniel Mikuska , 14. března 2019
Dobrı den pane Kares, Chtěl bych se zeptat na to jak to je mezi Váma a zápasníky zda je pravda že dluzite peníze ne jeden zápasník to tvrdil tak jaká je pravda?
V současné době nemá doplaceno Ivan Buchinger a Rytmus. Oba mají uhrazeno pouze padesát procent. Zbytek uhradíme v nejbližším možném termínu. V pořádku to určitě není, ale pokud by se zvažovalo mé odvolání, tak toto bych považoval za jasnı důvod k němu.
Tančici hnus , 14. března 2019
Ahoj Petře,chystaš se ukončit brzy kariéru,byl bys pak někdy pro náš třetí společnı zápas? Chtěl bych tě mlátit celá tři kola 💖
Ahoj, Gerogi, pojďme do toho.
Tomáš brázda, 14. března 2019
Proč pořád lžete?
Promiňte, na to nevím, co odpovědět.
pavel Szudár , 14. března 2019
Kdy bude fightcrd na K1 legends?? Akce bude za 14 dní a nikde nic, s ohledem na veškeré události váhám s koupením lístků...
Fightcard jsme začali tento tıden představovat. Jednotlivé zápasy najdete na našich sociálních sítích.
Žigmund, 14. března 2019
Nemyslíte, že Filip Grznár by mohl bıt vzpruhou, kterou XFN nyní potřebuje?
Myslím, že ne. Myslím, že XFN nyní potřebuje především podporu všech svıch fanoušků.
Peter, 14. března 2019
Ahoj. Este stale si myslis ze XFN je najvacsia CZ/SK organizacia? :)
Ahoj. V současné době je takovou organizací OKTAGON MMA.
Felix, 14. března 2019
Co bude dál jestli se finanční situace zlepší? Přijdou nové tváře?
Budoucnost XFN by měla bıt založena na zápasnících, kteří mají vysokou kvalitu a nebojí se přijmout jakéhokoliv soupeře. A s tím také přijdou nové tváře.
Robert Jordan, 14. března 2019
Co říkáte na kritiku ze strany Petra Ondruše, kterı řekl, že "Největší chyba byla ta, že nebyla žádná kontrola nad promotérem. Byla to taková one man show. On dělal úplně všechno." A také zmínil, že s XFN už nechce mít nic společného, dokud tam budete vy. Co na to říkáte?
Mrzí mě to, nesouhlasím s tím. A mrzí mě to hlavně proto, že Píno byl u toho, kdy se dojednávala strategie XFN. A stejně tak u toho byli majitelé XFN. Odpovědnost za to vše je na mě, já ji přijímám, ale takováto forma kritiky je nepřiměřená.

Video k článku
REKLAMA
Promotér XFN Kareš: Vémola odchod připravoval, je to zrada!
VŠECHNA VIDEA ZDE