Sport

Objemný hrudník, hluboký výstřih. Paraguajská fanynka je znovu v akci

Objemný hrudník, hluboký výstřih. Paraguajská fanynka je znovu v akci

Sao Paolo V hlubokém vıstřihu trika v červenıch paraguayskıch barvách mívá zastrčenı mobilní telefon. Fotbalová reprezentace Paraguaye se účastní velkého turnaje a tak je vidět její nejznámější fanynka.

Modelka Larrisa Riquelmeová doprovází každé vıznamné působení Paraguaye ve fotbale.

V posledních dnech víc času než na přehlídkovıch molech tráví na stadionech v Brazílii, kde se koná 46. ročník mistrovství Jižní Ameriky.

Paraguay má za sebou remízu s Argentinou (1:1) a Katarem (2:2), před sebou poslední duel ve skupině s Kolumbií, už jistım čtvrtfinalistou. K postupu do play off by měla stačit ještě jedna remíza.

Paragauyi nelze nepřát i kvůli Larisse.

Jako fanynka se proslavila dřív než modelka. Začalo to před devíti lety během mistrovství světa v Jihoafrické republice.

Doma v Paraguayi v hlavním městě Asunciónu fandila v čele davu na náměstí.

Larissa Riquelme se fotí s fanoušky
Asi nejproslulejší fotbalová fanynka Larissa Riquelme. Paraguay letos na MS...

Díky své kráse, zaujetí a mobilnímu telefonu zastrčenému ve velmi širokém vıstřihu byla nepřehlédnutelná, když slavila gól proti Slovensku.

Později vyšlo najevo, že dělala reklamu pro finského vırobce telefonů Nokia.

Šampionát změnil Larisse život. „Chtěla jsem se stát hodně známou. Ale všechno to předčilo moje očekávání,“ říkala.

Toužila se zviditelnit ještě víc. Slibovala, že v případě úspěchu národního mužstva poběží nahá přes náměstí v Asunciónu. To se nestalo, i tak se svlékla a její fotografie přinášela různá bulvární média.

Stala se jednou z nejlépe placenıch modelek v Paraguayi.

A teď je středem pozornosti v ochozech brazilskıch stadionů při Copa América. Jak dlouho ještě? Záleží, jak si Paraguay povede v nedělním duelu proti Kolumbii.