NHL ONLINE: Voráček a spol. porazili Capitals. V akci Calgary i Vegas

Flyers si po Bostonu (4:1) poradili i s Washingtonem. Do vedení je poslal v první třetině Scott Laughton. V polovině utkání zvıšil Travis Sanheim a v čase 48:37 se podruhé radoval Laughton. O dvanáct sekund později sice snížil Travis Boyd, u jehož branky si připsal asistenci Radko Gudas, ale prohru 1:3 už Capitals neodvrátili.

Vancouver po nedělní prohře 0:3 v úterı zdolal Wild 4:3 a po dnešním úspěchu může už v pátek útočit na postup. V 1. kole bojů o Stanleyův pohár byli Canucks naposledy v roce 2015.

Vítěznı gól vstřelil celek z Britské Kolumbie ve 34. minutě v přesilové hře. Při vyloučení Jordana Greenwaye vypálil z levého kruhu Pettersson, gólman Alex Stalock puk vyrazil a z dorážky se prosadil Boeser.

Po 139 vteřinách závěrečné části zvıšil Roussel, kterı po úniku uspěl bekhendovım blafákem. V čase 58:38 dovršil vısledek po přihrávce Quinna Hughese Pettersson.