Sport

Mrázek vychytal Nashville, Voráček konečně skóroval. Trefil se i Frk

Mrázek vychytal Nashville, Voráček konečně skóroval. Trefil se i Frk

VÍCE INFORMACÍ PŘIPRAVUJEME

VIDEO: Sestřih utkání Nashville - Carolina

HráčTımGAKBZ+/-TMS
1.Leon Draisaitl34619559-1014180
2.David Pastrňák424082601832236
3.Nathan MacKinnon33498258412267
4.Connor McDavid30518155-826180
5.Artěmij Panarin294978572918180
6.Jack Eichel334275591334201
7.Brad Marchand235275602370159
8.Patrick Kane27477459636222
9.Nikita Kučerov294473582930179
10.Auston Matthews43297261148247
Zobrazit celou tabulku