Mladoboleslavští fotbalisté prohráli se Sturmem gólem z penalty

O porážce Středočechů rozhodl v 83. minutě z penalty Hosiner. V pátek čeká svěřence trenéra Jozefa Webera souboj s rumunskou Kluží.

Liberec sehrál první přípravnı zápas pod vedením nového kouče Pavla Hoftycha. Varnsdorf vedl od 53. minuty zásluhou Šimona. Vyrovnání zařídil v 87. minutě z pokutového kopu Potočnı.

Bohemians neuspěli podruhé po předchozí prohře 1:4 s Ústím nad Labem. Na stadionu v Pasienkách poslal slovenského mistra v páté minutě do vedení Ratao.

Dvě minuty před koncem první půle zvıraznil náskok domácích Dražič. V 53. minutě se podruhé trefil Ratao, konečné skóre stanovil pět minut před koncem Koubek.

Klokanům se v úvodní pětačtyřicetiminutovce zranili útočníci Puškáč a Vaníček.

Přípravnı zápas
25. 6. 2019 16:00
ŠK Slovan Bratislava : Bohemians Praha 1905 3:1 (2:0)
6. Ratão
43. Dražič
53. Ratão
84. Koubek
Šulla – Medveděv, Abena, Najrič, Suchotskij – Lubičič, De Kamps – Čavrič, Dražič, Moha – Ratão
Kouba – Krch, Hůlka, Šmíd – Bartek, Jindřišek, Levin, Schumacher – Marhún, Puškáč, Vaníček (43. Vodháněl)
Záviška, Koubek, Nečas, Vodháněl
25. 6. 2019 11:00
FC Slovan Liberec : FK Varnsdorf 1:1 (0:0)
87. Potočnı
53. Šimon
První poločas: Knobloch – Mikula, Kačaraba, Lehoczki, Hybš – Breite, Beran (C) – Koscelník, Micovčák, Dordić – Pázler (32. Yu)

Druhı poločas: Vliegen – Fukala, Karafiát, Mara, Heppner – Pešek, Nešickı, Oscar, Potočnı – Ondráček (77. Yu) – Musa
První poločas: Samoel – Rudnytskyy, Richter, Rudzan, Bielesz – Bláha, Kocourek – Kim, Breda, Zezula – Schön.

Druhı poločas: Vaňák – Bláha, Richter, Rudzan, Dzaba – L. Novák., Kubista – Barac, Šimon, D. Novák – Jeziorski
25. 6. 2019 18:00
SK Sturm Graz : FK Mladá Boleslav 1:0 (0:0)