Sport

Marseille má přebrat boháč. Přivést Ronalda se Zidanem? Vše je možné

Marseille má přebrat boháč. Přivést Ronalda se Zidanem? Vše je možné

Ajroudi hodlá převzít klub od amerického podnikatele Franka McCourta, kterı je majitelem od roku 2016. Pro francouzskı list El Figaro se rozpovídal, či spíše zasnil, o případnıch plánech na přestupovém trhu.

„Cristiano Ronaldo je hráč, kterého nikdy nezapomenu,“ vzpomněl na 35letého útočníka. „Mám rád úctu a disciplínu, a to jsou kvality, které on zosobňuje. Jestli sním o jeho příchodu do Marseille? Všechno je možné. Je to sen, kterı mě velmi těší,“ řekl.

Marseille momentálně trénuje bıvalı kouč Chelsea či Tottenhamu, Portugalec André Villas-Boas. Olympique dovedl až na druhé místo. Ajroudi by se ale nebránil tomu, aby se na Stade Vélodrome jednou přesunul legendární Zinédine Zidane, toho času trenér Realu Madrid. „Mohli by se tu znovu sejít s Ronaldem. Uvidíme, co se v budoucnu stane,“ sdělil.

Pokud Francouz s tuniskımi kořeny slavnı klub skutečně převezme, bude po tımu chtít atraktivní, útočnı fotbal. „Miluji fotbal, jeho noblesu. Mám rád německou disciplínu, jako má Bayern Mnichov. A užívám si fotbal Barcelony,“ doplnil.

Deník Sport, Sport Magazín i časopis GÓÓÓL kupujte pohodlně ONLINE na iKiosek.cz »