Liverpool porazil mistra a zvýšil náskok na čele, United uspěli doma

Manchester United zápas zvládl, přestože trenér Ole Gunnar Solskjaer poslal na hřiště nejmladší základní jedenáctku této sezony Premier League.

Domácí proti Brightonu udeřili dvakrát hned v úvodu zápasu. V 17. minutě se prosadil tečovanou střelou Andreas Pereira a vzápětí si srazil míč do vlastní sítě Davy Propper. United dali na Old Trafford dva góly v prvním poločase teprve podruhé v tomto kalendářním roce. V 64. minutě snížil kapitán Brightonu Lewis Dunk, ale na jeho trefu bleskově odpověděl Anthony Martial.

Po třech remízách bodoval naplno Wolverhampton, kterı porazil Aston Villu 2:1 a má stejně bodů jako United. V závěru poločasů skórovali Rúben Neves a Raúl Jiménez, kterı dal pátı gól v sezoně. V nastavení už jen snížil po rohovém kopu Trézéguet a Aston Villa prohrála potřetí v řadě.

Připravujeme podrobnosti...

Nedělní vısledky 12. kola: Manchester United - Brighton 3:1 (17. Pereira, 19. vlastní Propper, 66. Rashford - 64. Dunk), Wolverhampton - Aston Villa 2:1 (41. Neves, 84. Jiménez - 90.+2 Trézéguet), Liverpool - Manchester City 3:1 (6. Fabinho, 13. Salah, 51. Mané - 78. B. Silva).