Sport

Liverpool i Neapol míří do osmifinále, pak hraje Inter s Barcelonou

Liverpool i Neapol míří do osmifinále, pak hraje Inter s Barcelonou

Během listopadu si postup ze základních skupin zajistily Bayern Mnichov, Juventus Turín, Manchester City, Paris St. Germain, Real Madrid, Tottenham, Lipsko a Barcelona. Kdo se k nim během úterı přidá?

Zbıvající dva osmifinalisty určí středeční duely, ve skupině C doprovodí do play off Manchesterem City buď Šachtar Doněck, Dinamo Záhřeb, nebo Bergamo. Ve skupině D, kterou vyhraje Juventus Turín, se na dálku rozhodne mezi Atléticem Madrid a Leverkusenem.

Skupina E

  • Skupina E
MužstvoZVRPSB
1.Liverpool FC531111:810
2.SSC Neapol52307:49
3.Salcburk521216:117
4.KRC Genk50145:161
Liga mistrů
Skupina E 10. 12. 2019 18:55
zápas probíhá
FC Red Bull Salzburg : Liverpool FC 0:2 (0:0)
Góly:
Góly:
57. Keïta
58. M. Salah
Sestavy:
Stankovic – Kristensen, Onguéné, Wöber, Ulmer (C) – Szoboszlai, Junuzović (68. Daka), Mwepu – Minamino – Hwang Hi-čchan, Häland (75. Okugawa).
Sestavy:
Alisson – Alexander-Arnold, Lovren (53. Joe Gomez), V. van Dijk, Robertson – Wijnaldum, J. Henderson (C), Keïta – M. Salah, Firmino (75. Milner), Mané.
Náhradníci:
Miguel – Ashimeru, Daka, Ramalho, Vallci, Okugawa, Prevljak.
Náhradníci:
Adrián – Joe Gomez, Jones, Milner, Origi, Oxlade-Chamberlain, Shaqiri.
Žluté karty:
Žluté karty:
51. Mané

Rozhodčí: Makkelie – Diks, Steegstra (všichni Nizozemsko)

Přejít na on-line reportáž
Liga mistrů
Skupina E 10. 12. 2019 18:55
zápas probíhá
SSC Neapol : KRC Genk 4:0 (3:0)
Góly:
3. Milik
26. Milik
38. Milik
74. D. Mertens
Góly:
Sestavy:
Meret – Di Lorenzo, Koulibaly, Manolas, Rui – Callejón (C), Allan, Ruiz, P. Zieliński (72. Gaetano) – D. Mertens, Milik.
Sestavy:
Vandevoordt – Maehle, Dewaest (C), Lucumi, De Norre – Hrošovskı, S. Berge, Ito (72. Hagi) – Paintsil, Onuachu, Samatta (63. Bongonda).
Náhradníci:
Ospina – F. Llorente, Lozano, Elmas, Luperto, L. Insigne, Gaetano.
Náhradníci:
Coucke – Wouters, Hagi, Neto Borges, Odey, Ndongala, Bongonda.
Žluté karty:
Žluté karty:
37. Vandevoordt, 74. De Norre

Rozhodčí: Çakır – Duran, Ongun

Přejít na on-line reportáž

Skupina F

  • Skupina F
MužstvoZVRPSB
1.FC Barcelona53207:311
2.Inter Milán52129:77
3.Borussia Dortmund52126:77
4.SK Slavia Praha50233:82
Liga mistrů
Skupina F 10. 12. 2019 21:00
Inter Milán : FC Barcelona 0:0 (-:-)
Sestavy:
Handanovič (C) – Godín, de Vrij, Škriniar – D'Ambrosio, Vecino, Brozović, Valero, Biraghi – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Sestavy:
Neto – Todibo, Lenglet, Umtiti – Wagué, Rakitić (C), Arturo Vidal, Firpo – C. Pérez, Aleñá – Griezmann.
Náhradníci:
D. Padelli – Dimarco, Bastoni, Lazaro, Politano, S. Esposito, Candreva.
Náhradníci:
ter Stegen – Busquets, F. de Jong, L. Suárez, Fati.

Rozhodčí: B. Kuipers – S. van Roekel, E. Zeinstra

Přejít na on-line reportáž
Liga mistrů 2019/2020
10. 12. 2019 21:00
Dortmund : Slavia 0:0
Sestavy:
R. Bürki - D. Zagadou, M. Hummels, M. Akanji - A. Hakimí, J. Brandt, J. Weigl, R. Guerreiro - J. Sancho, M. Reus, T. Hazard
Sestavy:
O. Kolář - V. Coufal, O. Kúdela, L. Takács, J. Bořil - L. Masopust, P. Ševčík, T. Souček, N. Stanciu, P. Olayinka - M. Škoda
Náhradníci:
L. Piszczek, P. Alcacer, M. Götze, N. Schulz, M. Hitz, M. Dahoud, L. Balerdi
Náhradníci:
J. Hušbauer, I. Traoré, M. Frydrych, A. Júsuf, M. Van Buren, P. Kovář, L. Provod

Rozhodčí: S. Karasev - I. Demeško, M. Gavrilin

Přejít na on-line reportáž

Skupina G

  • Skupina G
MužstvoZVRPSB
1.RB Lipsko53118:610
2.Zenit Petrohrad52127:67
3.Olympique Lyon52127:67
4.Benfica Lisabon51137:114
Liga mistrů
Skupina G 10. 12. 2019 21:00
Olympique Lyon : RB Lipsko 0:0 (-:-)
Sestavy:
A. Lopes – Tete, J. Andersen, Denayer, Rafael – Mendes, Tousart – Terrier, Depay (C), Aouar – M. Dembélé.
Sestavy:
Gulácsi – Mukiele, Klostermann, Upamecano, Saracchi – Nkunku, Haidara, Demme (C), Forsberg – Y. Poulsen, Werner.
Náhradníci:
Tătăruşanu – Caqueret, Cornet, Marcelo, Marçal, Reine-Adélaïde, B. Traoré.
Náhradníci:
Mvogo – Ampadu, Cunha, Halstenberg, Laimer, Sabitzer, Schick.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn (ENG)

Přejít na on-line reportáž
Liga mistrů
Skupina G 10. 12. 2019 21:00
Benfica Lisabon : FK Zenit Petrohrad 0:0 (-:-)
Sestavy:
Vlachodimos – T. Tavares, Rúben Dias, F. Ferreira, Grimaldo – Pizzi (C), Taarabt, Gabriel, Cervi – Chiquinho, Vinícius.
Sestavy:
M. Keržakov – Osorio, Ivanović (C), Santos – V. Karavajev, Jerochin, Barrios, Ozdojev, Šatov – Azmún, Dzjuba.
Náhradníci:
Zlobin – Caio, Seferović, Samaris, Jardel, N. Tavares, Jota.
Náhradníci:
Vasjutin – Smolnikov, Mak, Kranevitter, Le Musajev, Vorobjov, Suťormin.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Díaz (vš. ESP)

Přejít na on-line reportáž

Skupina H

  • Skupina H
MužstvoZVRPSB
1.Ajax Amsterdam531112:510
2.Chelsea FC52219:88
3.FC Valencie52218:78
4.OSC Lille Métropole50143:121
Liga mistrů
Skupina H 10. 12. 2019 21:00
AFC Ajax : Valencia CF 0:0 (-:-)
Sestavy:
Onana – Mazraoui, Veltman, Blind, Tagliafico – E. Álvarez, van de Beek, Lisandro Martínez – Zijach, Tadić (C), Lang.
Sestavy:
Doménech – Wass, Gabriel, Diakhaby, Gayá – Torres, Parejo, Coquelin, Soler – Rodrigo, Gameiro.
Náhradníci:
B. Varela – S. de Jong, Huntelaar, Marin, Schuurs, Traoré, Dest.
Náhradníci:
M. Vallejo, T. Correia, Mangala, J. Costa.
Přejít na on-line reportáž
Liga mistrů
Skupina H 10. 12. 2019 21:00
Chelsea FC : Lille OSC 0:0 (-:-)
Sestavy:
Arrizabalaga – Azpilicueta (C), K. Zouma, Rüdiger, Emerson – Kanté, Kovačić, Jorginho – Willian, T. Abraham, Pulisic.
Sestavy:
Maignan (C) – Celik, Djaló, Gabriel, Pied – Yazıcı, Xeka, Soumaré, Maia, Araújo – Rémy.
Náhradníci:
Caballero – Christensen, Barkley, Mount, Hudson-Odoi, Batshuayi, James.
Náhradníci:
Jardim – J. Fonte, Osimhen, Ikoné, Bamba, Sanches, D. Bradarić.

Rozhodčí: Sidiropoulos – Kostaras, Dimitriadis

Přejít na on-line reportáž