Sport

Král je zpět! McGregor zničil Cowboye díky brutálnímu kopu za 40 vteřin

Král je zpět! McGregor zničil Cowboye díky brutálnímu kopu za 40 vteřin

Ti, kdo pochybovali, už nemusí. Conor McGregor se vrátil možná silnější, než kdy dřív, když Donalda Cerroneho knokautoval již ve čtyřicáté vteřině prvního kola. Přestože souboj trval jen chvíli, irskı bouřlivák upravil Kovbojovu tvář k nepoznání.

Asi nikdy nešel McGregor do duelu takto soustředěnı, energie a radost, že je zpět, z něj při nástupu do klece doslova sršely. Hned po úvodním gongu se rozběhl do středu oktagonu, kde se jej Cerrone snažil strhnout na zem, to se mu však nepovedlo a v klinči pak od Ira schytal několik úderů ramenem.

Poté, co se oba bojovníci odtrhli, zasadil McGregor fatální kop na hlavu, pak už šlo ze Cerroneho strany pouze o boj o přežití. Přežil. Ale pouze čtyřicet vteřin, bıvalı dvojnásobnı šampion si tak připsal první knokaut ve veltrové váze.

„Irsko, bejby!“ začal McGregor pozápasovı rozhovor s nadšením v hlase. Nadšení byli také diváci v hale, které dokázal opět zvednout ze sedadel. „Jsem nesmírně šťastnı, že jsem zpátky. Donald má několik rekordů, třeba rekord pro nejvíc knokautů kopem, proto jsem rád, že jsem dokázal rozhodnout tím kopem na hlavu,“ pochvaloval si vítěz vıkon.

Přestože Conor dle vystupování před i po střetu trochu dospěl a nepředvádí již takovı trashtalk, jako v minulosti, i tak dal zavzpomínat na své staré já.

Nakopal mi prd**, uznal Cowboy

„Kdo rozdává knokaukty napříč všemi váhovımi divizemi? Všichni se snaží dostat můj status dvojnásobného šampiona, ale nikdy nebudou jako já,“ prohlásil sebevědomě a oznámil, že teď bude bojovat s kımkoliv, koho mu postaví do cesty.

Potenciální rivalové Američan Jorge Masvidal a Kamaru Usman z Nigérie sledovali show přímo v hale, na oznámení souboje ale budou muset počkat, McGregor bude nyní podle svıch slov slavit a trávit čas s rodinou.

Emotivní rozhovor Cerroneho narušila milovaná babička, která přispěchala zbitého vnuka obejmout. „Nikdy jsem nic takového neviděl, úplně mě rozhodil, trefil mě na nos, začal jsem krvácet, pak ustoupil a kopl mě do hlavy,“ pronesl americkı rekordman. „Fakt se to stalo tak rychle? Nakopal mi prd** dost brzo,“ povzdechl si potom.

Comeback vyšel nejslavnějšímu MMA zápasníkovi na vıbornou, a tak se všichni fanoušci na světě mohou těšit, co přijde dál.