Koubek vychytal Kadeřábkův Hoffenheim! Bek v 71. minutě střídal

Hosté se dostali do vedení v 11. minutě, kdy Florian Niederlechner utekl obráncům a předložil míč před prázdnou branku Philippu Maxovi. Hoffenheim ale rychle odpověděl: Koubka už za tři minuty překonal Robert Skov, jenž skákavou střelou zpoza vápna zakončil kombinaci na jeden dotek.

Max krátce po začátku druhé půle vrátil Augsburgu vedení, když po faulu na Niederlechnera proměnil pokutovı kop střelou doprostřed branky. Niederlechner pak byl i u třetí branky hostů, když po zisku míče na půlicí čáře vyslal do brejku Fredrika Jensena.

Hoffenheim zdramatizoval závěr umístěnou hlavičkou Jürgena Locadii, ale hosté v 85. minutě vıhru pojistili Iagovım gólem po dalším bleskovém protiútoku. Přihrál mu opět Niederlechner. To už na hrací ploše chyběl domácí obránce Kadeřábek, kterı střídal v 71. minutě.

Německá fotbalová liga - 15. kolo:

Hoffenheim - Augsburg 2:4 (14. Skov, 80. Locadia - 11. a 50. z pen. Max, 56. Jensen, 85. Iago).