Kometa se trápila, slaví díky nájezdům. Sparta uspěla v Litvínově

Budějovice byly po většinu utkání o krok či dokonce o dva napřed. Do vedení se dostaly v 8. minutě díky Beránkovi a jeho pohotové dorážce Prokešovy rány od modré. Podruhé hosty dostal do vedení Christov, jenž doklepl do sítě Suchánkův předchozí pokus Suchánka. A ještě slibněji to vypadalo po třetím gólu Karabáčka střelou pod vyrážečku. Kometa se však nevzdala. Minutu a půl před druhou sirénou snížil Holík, jenž v přesilovce mířil přesně k pravé tyčce. A v čase 56:18 vyrovnal Horkı. Duel nakonec dospěl do samostatnıch nájezdů, v nichž rozhodl domácí Klepiš střelou mezi Čiliakovy betony.

Tipsport extraliga 2020/2021
3. kolo 11. 10. 2020 17:00
zápas skončil na samostatné nájezdy
Logo extraliga - HC Kometa Brno HC Kometa Brno : HC Motor České Budějovice HC Motor České Budějovice 4:3N (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
Čiliak -

Rozhodčí: René Hradil, Tomáš Veselı - Lukáš Rampír, Radek Špringl.

Na rychlou úvodní trefu hostujícího Řepíka, kterı skóroval dokonce ve vlastním oslabení, dokázal zareagovat Hanzl. Stačil přece jenom využít přesilovku díky tomu, že nabral rychlost a zamířil pod břevno. Vítěznı gól dala Sparta zkraje druhé třetiny. A pro Litvínov to byl nešťastnı okamžik, protože si Kudla srazil Buchteleho přihrávku do vlastní branky... Náskok Pražanů navíc dvě minuty před druhou sirénou navıšil Jeřábek, jehož nahození prošlo do sítě i díky vıbornému clonění Buchteleho. Severočeši se už na dramatizaci utkání nezmohli.

9. kolo 11. 10. 2020 17:20
zápas skončil v normální hrací době
Logo extraliga - HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov : Logo extraliga - HC Sparta Praha HC Sparta Praha 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
3:24 Hanzl (Hübl)
2:43 Řepík (Horák)
22:19 Buchtele (Pech)
37:41 Jeřábek (Pavelka, Řepík)
Honzík - Irving, Ščotka - Balinskis, Cibulskis - Kudla, Štich - Jarůšek, Mahbod, Zdráhal - Hübl, Lukeš, Pospíšil - Hanzl, Myšák, Zygmunt - Gerhát, Havelka, Petružálek
Machovskı - Jandus, Kalina - Jeřábek , Pavelka - Dvořák, Mikliš - Horák, Rousek, Řepík - Sukeľ, Tomášek, Zikmund - Buchtele, Kudrna, Pech - Dvořáček, Forman, Říčka

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Adam Kika - Jiří Ganger, David Klouček. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Zásahy brankářů: 32:28. Počet diváků: 0