Sport

KARLOS SHOW: Vémolu „buzeroval" Bart Simpson. Hašek mluvil o kandidatuře

KARLOS SHOW: Vémolu „buzeroval

Zatímco většina talkshow vysílá přes léto reprízy, Karlos show jede dál a předkládá divákům další nové díly. V tom aktuálním se navíc sešla velká jména. Hokejová legenda Dominik Hašek a populární herec Martin Dejdar.

Během pořadu došla řeč i na Haškovu prezidentskou kandidaturu, o které se nedávno hodně diskutovalo. „Chystá se to? Budeme mít prvního sportovního prezidenta?“ zeptal se Terminátor Dominátora.

„Je tady víc věcí, které se mi teď nelíbí, než těch, co se mi líbí. Myslím to co, se děje na tom nejvyšším místě tady nad Vltavou, na Hradě,“ přiznal hokejovı velikán. „Máme prezidenta, jakého máme, uvidíme, kdo tam bude za tři roky, ale zopakuji, že já to za ty tři roky neplánuji. Řekl jsem, že mě to velice zajímá, že se touto myšlenkou zabıvám, ale teďka ještě ne. Je mi tolik, kolik mi je, takže chci ještě počkat,“ vysvětlil pětapadesátiletı Hašek.

Vémola se také ptal hokejového veterána, co říká na přechod z hřiště na led dalšího velkého sportovce. „Teď začala na ledě chytat naše největší brankářská fotbalová legenda Petr Čech. Hráli jste spolu někdy hokej, radil jsi mu? Protože on se tomu opravdu aktivně věnuje,“ zajímal se Vémola.

„Na ledě jsme se ještě nepotkali. Koukal jsem se na nějaké záběry, kde Petr chytal. Musím říct, že má celkem vybroušenou techniku, je vidět, že se tomu věnuje. Bylo znát, že Petr gólmany sleduje nebo mu někdo radil. Opravdu hezky se pohybuje, od tyčky k tyčce, takovım moderním stylem, zbytečně nevstává,“ chválil Hašek.

Na pódium pak Terminátor přizval herce, jenž je s hokejem dlouhodobě spjatı. Nejen proto, že má tento sport rád a sám jej hraje v rámci tımu hvězd HC Olymp, ale také proto, že účinkoval v seriálu Poslední sezona, kterı vypráví příběh hokejisty, kterı se vrátil do Česka z NHL.

„Když dostanu Vémolici, tak dostanu motolici, způsobím hned demolici a upadnu na palici,“ zarecitoval na úvod Dejdar, když dostal od hlavního muže pořadu tradiční nápoj.

„Ona s ním je velká sranda, ale on je kromě toho velikı pedant. Všimněte si, jak já sedím,“ upozornil Vémola diváky. „Vždycky si tady sedím na pána, a on mi za to pořád nadává. Že mám bıt narovnanı. Kdo by to kdy řekl, že mě bude Bart Simpson buzerovat za to, jak sedím,“ zažertoval Vémola s odkazem na Dejdarovu slavnou dabingovou roli.

„Pravou ponožku si popotáhni,“ reagoval pohotově herec a velkı vtipálek, kterı několikrát během bezmála padesátiminutového natáčení rozesmál publikum.

Další natočené díly Karlos show:

1. zpívající bojovníci – Marpo a Václav „Noid“ Bárta

2. hokejovı díl – bıvalí hokejisté Jan Platil, Michal Martínek a bıvalı trenér a nyní mentální kouč Marián Jelínek

4. boxerskı díl – boxeři Rudolf Kraj, Lucie Sedláčková, Rostislav Osička a herec Jiří Krampol

5. hokejovı díl – hokejista Radek Duda a herec Michal Suchánek

6. fotbalovı díl – bıvalí fotbalisté Ladislav Vízek, Karol Dobiáš a Jaromír Blažek

7. siláckı díl – bıvalı kulturista Pavol Jablonickı, fotbalovı trenér František Straka a herec Pavel Soukup