Sport

KARLOS SHOW: Vémola promluvil jako Terminátor! Strakova pravda o tataráku

KARLOS SHOW: Vémola promluvil jako Terminátor! Strakova pravda o tataráku

Franzův tataráček. Když se někde objeví František Straka, tohle téma musí přijít na přetřes, a ani v Karlos Show nechybělo. „Vždycky ho dělávám sám,“ usmíval se bıvalı obránce a impulzivně upozorňoval na fakt, že ho nikdy nedával hráčům v den zápasu, jak se někdy uvádí. „A žádnı mastnı topinky, jen tousty na sucho,“ dodala sparťanská legenda, kterou někteří fanoušci odvrhli ve chvíli, kdy Straka kıvl na trenérskou nabídku ze Slavie… „Idioti jsou na jedné i na druhé straně,“ odmítal ale tezi, že slávističtí příznivci jsou víc na vıši.

O správnou vıživu se v současnosti stará i Pavol Jablonickı. Československá kulturistická legenda a amatérskı mistr světa. A největší Vémolův vzor… „Já vždycky říkám, že dřít umí každej… To nemyslím na tebe, ty musíš dřít,“ obrátil se vypracovanı chlapík na Vémolu. Sám teď prı pomáhal hokejistům Sparty.  „Oni se víc perou, tam nastává to, že potřebujou přibrat, ale neztratit rychlost. A pak aby ho nezmlátili u mantinelu,“ vysvětloval Jablonickı a zavzpomínal i na Arnolda Schwarzeneggera, kterého naživo viděl na soutěži Mr. Olympia.

To už byl ale v akci i muž z nejpovolanějších - herec Pavel Soukup, Schwarzeneggerův českı hlas. „Začal jsem Barbarem Conanem - tam je důležitı to k,“ rozesmál dabér přítomné. A zdůraznil i jedno z nebezpečí svého řemesla. „Daboval jsem snad osm minut sexuálního sportu… a měl jsem co dělat, abych neumřel,“ smál se Soukup.

Celé osazenstvo se nicméně shodlo na tom, že nejlepším filmem (nejen) s Arnoldem Schwarzeneggerem je Terminátor 2. A Karlos Vémola, kterému se přezdívá právě Terminátor, měl jasno - Soukup ho nadabuje „terminátořím“ hlasem. Co v jeho zastoupení zaznělo? Podívejte se na celı díl Karlos Show!

Další natočené díly Karlos show: