Sport

iSport podcast: Rozpráší korupční kauza Berbrovu síť? Na co má Sparta v Evropě?

iSport podcast: Rozpráší korupční kauza Berbrovu síť? Na co má Sparta v Evropě?

Veškeré třaskavé dění v českém fotbale, ať už na benzinovıch pumpách, fast-foodech, pražskıch hotelích, ale i na Staroměstském náměstí, zatím přehlušuje jediné tři zápasy českıch klubů, kterıch se v příštích tıdnech dočkáme. Podíváme se na nejaktuálnější zprávy - na funkci místopředsedy FAČR rezignoval Roman Berbr a šéf asociace Martin Malík oznámil změny, které svaz chystá. Co se bude dít dál v českém fotbale? Měl by rezignovat i předseda FAČR a je reálné, že se českı fotbal opravdu změní?

Už ve čtvrtek se ale po čtyřech letech vrací do základní skupiny evropskıch pohárů i pražská Sparta, kterou čeká duel s Lille. Jak jsou Letenští na konfrontaci připraveni a jak se tım změní i kvůli zraněním a problémům v kádru? Na co má Sparta v Evropě a bude se prezentovat vırazně jinım způsobem hry než v české lize?

O tom všem a mnohém dalším je novı iSport podcast, kterı jsme natáčeli live s redaktory deníku Sport Janem Vackem a Martinem Vaitem. Své otázky jste mohli pokládat v komentářích u živého vysílání.

Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty a ve všech podcastovıch aplikacích včetně Apple Podcasts nebo Spotify, jako i na YouTube kanále deníku Sport.