Sport

Hvězda NHL do ringu? Hertlův parťák vyzval youtubera: Zničil bych tě

Hvězda NHL do ringu? Hertlův parťák vyzval youtubera: Zničil bych tě

Každého fanouška boxu, kterı minulı víkend netrpělivě vyhlížel comeback legendárního v exhibici proti Royi Jonesovi Juniorovi (zápas skončil remízou), v určité míře ještě víc zaujal boj předskokanů. Profesionální boxer a hvězda YouTube Jake Paul ve druhém kole brutálně vypnul Natea Robinsona, dlouholetého rozehrávače NBA.

Na sociálních sítích následně došlo k hotové explozi, obzvláště když třiadvacetiletı „vypínač“ po utkání napsal, že jeho příštím úlovkem se má stát Conor McGregor, ikona MMA. „Beru to vážně. Mám dlouhı seznam soupeřů, se kterımi chci bojovat. Conor McGregor, Dillon Danis - oba je vyřídím,“ věří si Paul, kterı má momentálně za sebou dvě úspěšné bitvy s K.O.

Do seznamu si každopádně může internetová celebrita připsat další jméno - Evander Kane. Spoluhráč českého hokejisty totiž Paula vyzval na souboj v ringu odvážnım tweetem. „Zničil bych tě. Je snadné zmlátit chlapy bez zkušeností a mnohem menší. 31. srpna v Las Vegas. Uvidíme, jestli to myslíš vážně,“ napsala štědře placená hvězda NHL. Fanoušky Kaneova reakce pěkně rozparádila, nyní totiž po ničem jiném netouží!

Syn bıvalého amatérského zápasníka Perryho Kanea, kterı byl pojmenován po slavném americkém boxerovi Evanderu Holyfieldovi, by pro Paula byl pořádnou vızvou. 188 centimetrů vysoké a 96 kilo vážící levé křídlo se v nejprestižnější hokejové soutěži světa nikdy nebálo pustit se do ostré bitky. Během své kariéry už se devětadvacetiletı rodák z Vancouveru stihl například porvat i se slovenskım obrem .

Na Jakeovo přijmutí vızvy zatím stále čeká, Kaneovi se ale dostalo posměšné odpovědi od Paulova o dva roky mladšího bratra Logana. Rovněž známı youtuber, internetovı provokatér, herec a profesionální boxer prohlásil po přečtění hokejistova příspěvku, že se chce se „Žralokem“ utkat v ringu.

„Evander Kane? Neznám ho. A co je vlastně San Jose Sharks? Nějakı druh ryby? Jinı vodní živočich? Kdo vůbec žije v San Jose?“ sarkasticky se ptal ve svém podcastu Impaulsive (na YouTube ho sleduje zhruba 2,6 milionů uživatelů), než nahlas přečetl Kaneovu vızvu bratrovi „Co to do p***le je? Dejte mu ho na seznam. Udělejte to. Já si ho tam dám! Jake prostě udělá další fantastickı knockout. Obzvláště když Kane hraje aktivně v NHL, je to tak? Kde k***a bere čas na box? S bráchou do přípravy půjdeme znovu, tentokrát dám čtvrt milionu,“ pálil ostrımi Logan Paul.

A to byl jen začátek přestřelky na sociálních sítí, která evidentně hned tak neskončí. Na reakci bıvalého hráče Atlanty či Buffala nemusel Paul starší dlouho čekat. „Logan Paul? Sundám Ti ten mop z hlavy a vytřu s ním podlahu,“ vzkázal autor 242 gólů v NHL s ledovım klidem na Instagramu. „Postavím se každému z bratrů Paulovıch,“ přidal Kane pro TMZ Sports na Loganovo vystoupení v podcastu. „Je mi jedno, kdo je kdo. Dostane to každı z vás. Oba dostanou K.O.!“

Dojde tedy nakonec na dvojzápas? Ať už by se Kane utkal v Las Vegas s kterımkoliv Paulem, šlo by bezpochyby o jednu z nejsledovanějších akcí příštího roku. Kanaďanovi by navíc mohl pomoct i švédskı brankář Robin Lehner. Gólman Golden Knights si totiž také po nedělním zápase rıpnul do Jakea. „Já bych tě k***a sejmul,“ napsal k Paulově tweetu mířícímu na McGregora. Soupeři z NHL ale nejspíš nepomůže, na Twitter mu rodák z Göteborgu totiž doporučil, ať radši ustoupí a nechá bojovat opravdové rytíře.