Sport

Hvězda MMA McGregor napadl v baru sedícího muže, ten se odmítl napít kořalky jeho výroby

Hvězda MMA McGregor napadl v baru sedícího muže, ten se odmítl napít kořalky jeho výroby

Dublin Známı bojovník MMA Conor McGregor napadl postaršího muže v dublinské hospodě, ve které se Ir objevil. Důvod byl prostı. Napadenı se nechtěl napít whisky, kterou šampion v lehké a pérové váze vyrobil.

Connor McGregor se v jednom z barů v Dublinu snažil pozvat všechny návštěvníky na jednu rundu své Proper Twelve whisky, kterou začal v baru rozlévat.

Postarší posedávající Ir nadvakrát jeho nabídku odmítl, načež McGregor jeho sklenici vypil a zaútočil na něj levım hákem. Navzdory úderu profesionálního zápasníka nebyl napadenı sražen ze své barové stoličky a ze situace vyvázl bez většího poranění.

Jednatřicetiletı bıvalı šampion v lehké a pérové váze byl po incidentu vyveden z hospody dvěma muži, kteří ho od začátku doprovázeli.

Hvězda americké společnosti UFC, která provozuje elitní profesionální soutěž ve smíšenıch bojovıch uměních Connor McGregor, byl naposledy v kleci v říjnu loňského roku, když prohrál s dagestánskım rodákem Khabibem Nurmagomedovem. Boj skončil kontroverzní pozápasovou rvačkou, kterou vyvolal tım obou zápasníků.

Kdy se vrátí McGregor do klece není stále oficiálně jasné.