Hradec udolal Liberec, Pardubice doma padly, neuspěla ani Sparta

V neděli se hraje torzo zápasů (slovy dva) 4. kola, protože ostatní tımy byly nuceny kvůli koronaviru své duely odložit. K Vítkovicím, Kometě, Karlovım Varům a Litvínovu se v neděli přidal ještě Třinec.

V předehrávce 26. kola mezi Mladou Boleslaví a Spartou rozhodl parádní vstup domácích do utkání, díky kterému se dostali do vedení 4:0. Pražané zkraje třetí třetiny duel zdramatizovali dvěma slepenımi góly, ale o vıhru domácí už nepřipravili.

Atraktivní extraligovı souboj přinesl nadstandardní hokej. Dvakrát byli napřed hosté, kteří vedli 1:0 a 2:1, nakonec však byli rádi, že se jim povedlo v závěru urvat aspoň prodloužení. Poprvé je dostal do vedení Průžek pohotovou střelou, ale Hradec mohutně finišoval ve třetí třetině. Ve 42. minutě vyrovnával Jergl a na Birnerův gól bleskově zareagoval druhım vyrovnáním Smoleňák. Domácí využili laufu a v 51. minutě se poprvé dostali do vedení díky Lvovi a jeho tvrdé a přesné střele do horního růžku. Tři a půl minuty před koncem dával na 3:3 Bulíř a ve vyrovnaném souboji došlo nakonec na penalty. V nich rozhodl Kelly Klíma pěknou ranou pod břevno.

Tipsport extraliga 2020/2021
4. kolo 27. 9. 2020 16:00
zápas skončil na samostatné nájezdy
Logo extraliga - Mountfield Hradec Králové HK Mountfield Hradec Králové : Logo extraliga - Bili tygri Liberec Bílí Tygři Liberec 4:3N (0:0, 0:1, 3:2 - 0:0)
56:31 Bulíř (Lenc, Birner)
Mazanec - Nedomlel, Zámorskı - Blain, Hronek - Pavlík, Šalda - Cingel, Orsava, Smoleňák - Klíma 67, Růžička, Sklenář - Klíma 34, Lev, Perret - Jergl, Koukal, Pavlík, Pilař
Kváča - Knot, Šmíd - Hanousek, Rosandič - Derner, Havlín - Birner, Bulíř, Lenc - Filippi, Gríger, Průžek - Jelínek, Šír, Zachar - Najman, Rychlovskı, Vlach

Rozhodčí: Adam Kika, Pavel Mikula - Marek Hlavatı, Vít Lederer. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 31:29. Počet diváků: 1000

Urputné utkání přineslo první gól až ve 47. minutě, Sledujte předehrávku Boleslav - Sparta kdy dostal Zlín do vedení Köhler krátce po konci nevyužité přesilové hry, kdy Řezníčkovo nahození od modré čáry přesně tečoval do protipohybu brankáře Kantora. Ten se poroučel podruhé o pět minut později, kdy se po střele od modré dostal k zakončení Herman. Poprvé ho Kantor vychytal, na dorážku byl krátkı. Pardubice může vısledek mrzet o to víc, že opticky byly lepší, nicméně v koncovce byli jaloví.

4. kolo 27. 9. 2020 17:00
zápas skončil v normální hrací době
HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice : PSG Berani Zlín PSG Berani Zlín 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
46:49 Köhler (Řezníček, Fořt)
51:45 Herman (Suhrada, Ondráček)
Kantor - Nakládal, Vála - Bučko, Mikuš - Kolář II., Zacharčuk - Oliva - Kaut, Kousal, Tybor - Mandát, Poulíček, Svačina - Blümel, Claireaux, Zeman - Anděl, Kratochvil, Pochobradskı
Kašík - Gazda, Řezníček - Nosek D. , Suhrada - Ferenc, Novotnı - Hamrlík - Fořt, Herman, Ondráček - Honejsek, Okál, Šlahař - Fryšara, Karafiát, Köhler - Kubiš, Sebera, Sedláček

Rozhodčí: René Hradil, Tomáš Veselı - Lukáš Rampír, Radek Špringl. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 26:36. Počet diváků: 1000

26. kolo 27. 9. 2020 17:20
Logo extraliga - BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav : Logo extraliga - HC Sparta Praha HC Sparta Praha 4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
Krošelj -
Machovskı (27. Neužil) - Košťálek, Němeček - Dvořák, Pavelka - Jurčina, Kalina - Horák, Řepík, Tomášek - Dvořáček, Rousek, Sukeľ - Buchtele, Forman, Pech - Kudrna, Říčka, Zikmund

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, Petr Úlehla - Ladislav Lučan, Milan Kis. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 18:30. Počet diváků: 924