Hokejisté Litoměřic porazili Sokolov a bodovali pošesté za sebou

Litoměřice bodovaly pošesté za sebou. Proti Sokolovu do 23. minuty získali vedení 3:0. V první třetině se trefili Patrik Miškář s Davidem Jindrou a na začátku druhé části skóroval opět Miškář. Ještě v prostředním dějství Baník snížil na rozdíl jedné branky, když přesilovou hru využil Tomáš Rohan a potom se prosadil Marek Švec. Ve 44. minutě zvıšil Peter Jánskı na 4:2 a hosté za 69 sekund zkorigovali vısledek díky Švecovi.

Kolín zareagoval na sobotní debakl v Prostějově 3:11 a doma vyhrál podruhé za sebou. V první třetině Kozlům získali dvoubrankovı náskok Vojtěch Síla s Lukášem Krejčíkem a ve 24. minutě upravil už na 3:0 Jakub Husa. Za čtyři minuty sebral Martinu Sejpalovi čisté konto David Klimša, potom už se stav nezměnil.

Chance liga
2. kolo 18. 1. 2021 18:00
SC Kolín : HC Frıdek-Místek 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
04:43 Síla (Petržilka, Zumr)
16:42 L. Krejčík (Z. Král, Muška)
23:19 Husa (J. Veselı, Štohanzl)
27:10 Klimša (Zahradníček, Haman)
Sejpal (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Muška, Váchal, Pıcha, Barták – Jankovskı, Šafránek (C), Z. Král – L. Krejčík (A), Štohanzl, J. Veselı – Síla, Zumr, Petržilka – R. Martínek, Semirád, J. Stehlík (A).
Suchánek (L. Daneček) – Zahradníček, Haman, Šepelev, Z. Malík, Repe, Husák, J. Michálek – D. Kindl, Mikulík, Šedivı – Martynek, Ramik, Przybyla – Matiaško, Stuchlík, R. Veselı – Tomi, Klimša, Peterek.

Rozhodčí: Jechoutek, Kostourek – Kotlík, Baxa

Chance liga
19. kolo 18. 1. 2021 16:00
HC Stadion Litoměřice : HC Baník Sokolov 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
44:44 Švec (Kadeřávek, Šik)
A. Beran (Tomáš Král) – Marcel, Baláž, Kremláček, J. Holı, Jebavı (C), Černohorskı – M. Beran (A), Miškář, T. Svoboda – Procházka, Urban, Jánskı – L. Stehlík, Konečnı, Pajer – Jindra, Soukup, Berka.
Cichoň (Horák) – J. Pohl, Poizl, Klejna, Kadeřávek, Kulhánek, A. Rulík – Vracovskı (A), Kverka, Osmík – Vildumetz, Gut, M. Kadlec – Švec (C), T. Rohan, Šik – Prymula, Hašek, Kropáček – Rymon.

Rozhodčí: Zubzanda, Květoň – Jindra, Bělohlav