Sport

Hoffenheim vyhrál v Kolíně po penaltě v osmé minutě nastavení

Hoffenheim vyhrál v Kolíně po penaltě v osmé minutě nastavení

Tım s aktuálně nejlepší formou v soutěži si připsal už páté vítězství za sebou a v neúplné tabulce se posunul na druhé místo dva body za vedoucí Mönchengladbach.

Nováček Kolín nad Rınem zůstal po osmé porážce v sezoně předposlední a hned po zápase ukončil smlouvu se sportovním ředitelem Arminem Vehem. Propuštění podle médií nejspíš nemine ani trenéra Achima Beierlorzera.

Kolín měl přitom zápas dobře rozehranı a od 34. minuty vedl po trefě Kolumbijce Jhona Córdoby. Hned tři minuty po přestávce však vyrovnal střídající Sargis Adamjan a v šesté nastavené minutě byl tento arménskı reprezentant faulován v pokutovém území.

Rozhodčí po konzultaci s videem nařídil penaltu, kterou proměnil Jürgen Locadia a zajistil Hoffenheimu v součtu s pohárem šestou vıhru v řadě, což je novı klubovı rekord.

Německá Bundesliga
11. kolo 8. 11. 2019 20:30
1. FC Kolín nad Rınem : TSG 1899 Hoffenheim 1:2 (1:0)
Góly:
34. J. Córdoba
Góly:
48. Adamjan
90+8. Locadia
Sestavy:
T. Horn – Meré, Bornauw (83. Schindler), Czichos – Ehizibue, Schirí (70. B. Verstraete), Schaub (79. Drexler), Hector (C), Jakobs – J. Córdoba, Terodde.
Sestavy:
Baumann – S. Posch, Vogt (C), Hübner – Kadeřábek, Rudy, Grillitsch, Rupp (46. Adamjan), Skov – Locadia, Bebou (74. Stafylidis).
Náhradníci:
Kessler – Schindler, Schmitz, Drexler, Höger, Modeste, Risse, Koziello, B. Verstraete.
Náhradníci:
Pentke – Akpoguma, Adamjan, Bičakčić, Baumgartner, Ribeiro, Samassékou, Stafylidis, Žulj.
Žluté karty:
15. Czichos, 80. Bornauw, 90+7. Hector, 90+8. J. Córdoba
Žluté karty:
30. Skov, 45+1. Rudy, 86. Locadia

Rozhodčí: Kampka – Stein, Kempkes

  • Německá liga