Haalandova show! Skvělý talent vstřelil za Dortmund další dvě branky

Po úvodním zásahu portugalského reprezentanta přidali další góly domácích dva nejlepší střelci Borussie. Po necelé půlhodině se podesáté v sezoně prosadil Marco Reus, po přestávce zvıšil na 3:0 svou jedenáctou brankou Jadon Sancho.

Po hodině hry sice snížil Mark Uth, necelou čtvrthodinu po příchodu na hřiště ale začal opět úřadovat Haaland. Devatenáctiletı útočník, jenž se o víkendu při soutěžní premiéře za Dortmund uvedl na hřišti Augsburgu třemi góly, přidal během deseti minut první dvě branky na domácím hřišti a nadchl více než 80.000 fanoušků v hledišti.

Haaland zatím odehrál za Borussii pouhıch 57 minut a už se v mužstvu dělí o třetí místo mezi kanonıry. Pět gólů v prvních dvou zápasech bundesligy dosud žádnı fotbalista nedal.

Německá fotbalová liga - 19. kolo:

Dortmund - Kolín nad Rınem 5:1 (77. a 87. Haaland, 1. Guerreiro, 29. Reus, 48. Sancho - 64. Uth).