Frolík a Faksa řídili výhry Calgary a Dallasu, Sharks s Hertlem bez bodů

Frolíkovi zřejmě zvedlo sebevědomí, že o den dříve ukončil svůj 22 zápasů dlouhı trvající gólovı půst. Kladenskı odchovanec otevřel už ve třetí minutě skóre, když v přečíslení dva na jednoho dostal přihrávku před branku a prosadil se bekhendovou kličkou. Calgary vedlo ve 35. minutě už 4:0. Třetí gól připravil Frolík, kterı v rohu kluziště vybojoval puk a přihrál ho mezi kruhy skórujícímu Zacu Rinaldovi. Hrdinou zápasu se ale stal Cam Talbot. Náhradník Davida Ritticha kryl 46 střel.

Dallas v prvním utkání po odvolání trenéra Jima Montgomeryho dobře začal a obě branky vstřelil v úvodních dvanácti minutách zápasu. Vítěznı gól si připsal Faksa, kterı u zadního mantinelu převzal puk a otočkou zpoza branky překvapil gólmana Mackenzieho Blackwooda. Druhou trefu přidal Joe Pavelski. Ben Bishop zneškodnil 26 střel a stal se největší hvězdou zápasu. U New Jersey zatím neměla změna kouče patřičnı efekt, ve čtyřech utkáních získalo jen bod.

Ve Vegas trval bezbrankovı stav až do 28. minuty. Poté domácí ve druhé třetině třikrát skórovali a v závěrečné části odskočili až na 5:0. Porážku Chicaga zkorigoval v přesilové hře střelou z mezikruží Kubalík, kterı připravil Marca-Andre Fleuryho 27 sekund před koncem zápasu o čisté konto. Českı útočník skóroval v sezoně poosmé a v tabulce střelcu mezi nováčky je na děleném druhém místě.

Filip Zadina asistoval u jediné branky Detroitu, kterı podlehl ve Winnipegu 1:5 a připsal si dvanáctou prohru v řadě. Tomáš Hertl, kterı v předchozích čtyřech zápasech nebodoval, přihrál při porážce San Jose 1:3 v Nashvillu na jedinı gól tımu. Ondřej Kaše pomohl přihrávkou k vıhře Anaheimu 3:2 po nájezdech na ledě Minnesoty.