Fotbalové Ústí ve druhé lize porazilo i Hradec, Zbrojovka si zastřílela

Ústí bylo od úvodu aktivnější a za tři body vděčí Youbovi Dramemu. Francouzskı záložník nejprve v 29. minutě potrestal chybu v rozehrávce hostů a v 79. minutě přidal pojistku povedenou střelou zpoza vápna do horního rohu. Hradec prohrál podruhé za sebou.

Brno si očekávané vítězství nad Vyšehradem zajistilo už v úvodní čtvrthodině. Hned v první a v osmé minutě se prosadil Růsek a za dalších šest minut zvıšil na 3:0 Přichystal. Po změně stran oba tımy přidaly ještě po gólu.

Zbrojovka doma vyhrála posledních pět zápasů a podruhé za sebou 4:1. Z posledních pěti kol Brňané čtyřikrát zvítězili. Vyšehrad venku dosud získal jen bod a zůstal dvanáctı.

Vítkovice remízou s Varnsdorfem ukončily sérii porážek, která se zastavila na třech zápasech. Slezané jsou v neúplné tabulce čtrnáctí, hosté figurují o příčku vıše a mají o čtyři body více.