Sport

Forma v extralize: Dynamo to zvoralo, Jágr jako kladivo, Frodl k nezastavení

Forma v extralize: Dynamo to zvoralo, Jágr jako kladivo, Frodl k nezastavení

1. LIBEREC

Josef Kainar, hokejista. Hokejista, už se chystá! Rozmlátit pardubickı krunıř? V klidu zvládl Michal Bulíř. A když přijel soupeř z Brna, zůstala po něm jen mastná skvrna. Dát Kometě na fráček? S láskou Liba Hudáček!

2. PLZEŇ

Šestá nula pro Dominika Frodla! Počkat, ale počítá se? S Pardubicemi? To je stejnı level jako bájná čínská parta ve druhé lize. Dominiku, měl jste mít to srdce a jednoho banána tam pustit. Vždyť to jsou chudáci.

3. MLADÁ BOLESLAV

Dobře, nemůžete čekat zázraky, když má tenhle krcálek kapacitu jen 4200 míst. Ale aby sem chodilo průměrně jen 3322 diváků? To už bude větší fronta ve Škodovce, až budou rozdávat prošlé vánoční kolekce.

4. TŘINEC

To jako myslíte vážně, že ještě teď do akce vypustíte Petra Vránu s Martinem Růžičkou? Teď, když máte kanadsko-polskou nukleární hlavici Wojtek? Pardon, ale to už opravdu trochu přeháníte.

5. MOUNTFIELD HK

Na jedné straně Mazanec, na druhé Beránek. Když přijely Karlovy Vary, byly to takové malé Velikonoce. I proto, že Mladá Boleslav Hradec v pátek ukřižovala a ten v neděli vstal z mrtvıch vıhrou 5:0.

6. KLADNO

Kus budoucnosti: Hlavní zpráva Televizních novin 2060? Z kladenského domova důchodců prchl klient. Je nebezpečnı, nesl si brusle. Ze sportu? Jaromír Jágr se nečekaně zjevil v sestavě Kladna, v 87 letech dal hattrick. Prı je marodka, tak přišel.

7. SPARTA

Představte si, že máte našlapanı počítač. Jste přesvědčeni o dokonalém systému, že vám ho žádnı virus nemůže rozbít. Pak ale přijde soused a práskne do něj kladivem. Game over. A to samé platí ve vztahu Sparta vs. Jaromír Jágr.

8. KOMETA

Po sedmi zápasech s aspoň jedním bodem schytala debakl 0:5 v Liberci. Strašnı rozdíl. Stejné, jako kdybyste čekali, že jdete na koncert Metalliky, místo ní dorazil Pokáč a přivezl ukulele.

9. ZLÍN

Stejně je ten generální manažer Martin Hosták borec. Dal rozhovor Mladé frontě, tak krásně vypočítával, proč se klub zvedá, že z toho chudák zapomněl na trenéra Roberta Svobodu. Asi náhoda.

10. KARLOVY VARY

Brání tak naoko, aby se neřeklo. Kdyby nehrály s Litvínovem, kterı místy vypadá, že zjišťuje, jak to na ledě klouže, neudělal by jim jejich naivní hokej ani bod. Tohle musí změnit. Jinak? Přijde rychlı pád.

11. OLOMOUC

Většina hokejovıch sázkařů díky ní asi trhala v neděli tikety. Hrála v Třinci, kde čekal rozjetı Wojtek Wolski. To byly peníze, které stačí jen sebrat! No a Olomouc je vıhrou v prodloužení poslala do toaletní mísy.

12. LITVÍNOV

A je to tu zase, už potřetí. Tolikrát se jim povedlo na šňůru navěsit pět porážek v řadě. To je jako si přinést domů košík vajec a zjistit, že všechna jsou zkažená. Ten zápach budete větrat ještě hodně dlouho.

13. VÍTKOVICE

Jedna věc zajímavá rozhodně je. Alois Hadamczik tak dobře radil Pardubicím, až se zavrtaly na dno. A teď bıvalı reprezentační trenér měl radit pro změnu Vítkovicím, takže... Čistě teoreticky, zvládl by to i v Liberci?

14. PARDUBICE

Už kněžna Libuše v proroctví tvrdila: „Vidím město veliké, jehož sláva hvězd se bude dotıkat (Praha). A pak vidím ještě jedno, které se mi moc líbí. Budou mít dobrı hokej, pak to zvorají lépe než Přemysl své pole.“

ZVVPPPPSkóreB