Sport

Experti v Evropské lize českým týmům nevěří. Nejhůře dopadne Liberec, tuší

Experti v Evropské lize českým týmům nevěří. Nejhůře dopadne Liberec, tuší

Nejprve se ve čtvrtek představí Liberec na hřišti CZ Bělehrad a Sparta na půdě slavného AC Milán. Severočechům věří v Srbsku tři procenta fanoušků, které nejspíš přilákal atraktivní kurz na vıhru 4,62:1. „Liberec postoupil do Evropské ligy s pořádnou klikou, povzbudit by ho mohla úvodní domácí vıhra, jenže Bělehrad je doma silnı a bude útočit. Dá se čekat, že budou padat góly,“ tvrdí Světlíková.

Tipéři jsou na straně soupeře Slovanu. Remízu mají na tiketech jen čtyři procenta z nich (3,68:1), hned 93 procent pak věří vítězství CZ (1,81:1). „Hodně se sází vıhry bělehradského tımu bez remízy – 1,35:1, nebo na jeho vítězství s handicapem v kurzu 2,50,“ naznačuje tisková mluvčí Chance, že to nevypadá pro Liberec dobře.

Podobně jsou podle bookmakerů i fandů rozloženy síly před vıkopem duelu AC Milán – Sparta. S vıjimkou pár desítek letenskıch srdcařů se sází na vıhru italského giganta v kurzu 1,38:1. Ibra a spol. to prostě podle fandů i expertů doma zvládnou.

„Na remízu v kurzu 5,34 je vsazeno jen pár tisíc korun, na vıhru Sparty se tipuje v kurzu 7,78:1. Pro fandy je atraktivní z nabídky i to, zda se Ibraimovič prosadí gólově. Většinou mu lidé věří. To, že dá Spartě gól, je vypsáno v kurzu 1,55:1, že se neprosadí pa 2,20:1,“ konstatuje Světlíková. Že by velezkušenı Švéd vstřelil v duelu hattrick nabízí Chance v kurzu 7,94:1. Hodně na sází na vıhru AC Milán v handicapu.

Jako poslední přijde na řadu mistrovská Slavia, na její půdu zavítá bundesligovı Leverkusen a i tady se věří soupeři. Sešívání v minulé sezoně trápili v Lize mistrů silné soky a teď si budou chtít jistě napravit reputaci po zpackaném vstupu do Evropy.

„Vıhru Slavie v kurzu 3,60: 1 má na tiketu ale také jen málo sázkařů. Jsou jich tři procenta a stejně početná je skupina těch, co si myslí, že to skončí nerozhodně (3,78:1),“ prozrazuje Světlíková. Zbytek věří Leverkusenu. K vidění by podle vsazenıch tiketů měly bıt nejméně dvě branky v kurzu 1,22:1.