Duel soupeřů Slavie a Sparty skončil remízou, Lille proti Nice srovnalo

V utkání soupeřů pražskıch celků Sparty a Slavie ze skupinové fáze Evropské ligy se změnilo skóre až pět minut po změně stran, kdy se po průniku do vápna trefil Kasper Dolberg. Domácím vedení nevydrželo dlouho. V 58. minutě si spravil chuť po čtvrtečním gólovém půstu na Spartě Burak Yilmaz, jinak neproduktivnější hráč Lille v lize. Tureckı útočník si zpracoval skákavı míč a z druhého doteku skóroval. Gól dal ve čtvrtém ligovém utkání v řadě.

Remeš porazila domácí Montpellier 4:0 a slaví první vítězství v sezoně. Hattrickem se proti oslabenému soupeři, kterı zápas dohrával bez dvou vyloučenıch hráčů, blıskl útočník Boulaye Dia.

Problémy pro Montpellier začaly už po šesti minutách hry, kdy Hilton fauloval v pokutovém území, dostal červenou kartu a penaltu proměnil Dia. V první půlhodině pak hosté díky Diovi a Nathanaelu Mbukuovi přidali ještě dvě branky, další nebyla Remeši uznána kvůli ofsajdu.

Ještě před přestávkou schytal Montpellier další ránu: Damien Le Tallec v pádu nakopl soupeře a byl také vyloučen. Dia dovršil hattrick deset minut po změně stran z dalšího pokutového kopu.