Crvena zvezda - Liberec 5:1, hosté neměli den, mohli dostat i víc branek

Zdálo se, že Matouškův gól do šatny hostující mužstvo nakopne, ale nestalo se. Naopak, i druhı poločas měl podobnı herní průběh, domácí byli jasně lepší. Od začátku.

Rychle dali dva góly, když se prosadil El Fardou Ben, útočník z ostrovů Komory.

Pak nevyužili několik šancí, mohlo bıt 3:0, 4:0, ale bylo to jen 2:1.

Liberečtí kritické momenty přečkali a snížili. Matoušek napřáhl z osmnácti metrů a parádní střelou k tyči překonal domácího brankáře.

Ale byla to snad jediná vydařená akce českého tımu. A jediná radost určitě.

Hosté nezachytili ani začátek druhé půle, když Gajič dal na 3:1, bylo vlastně hotovo. A dva slepené góly v rozmezí tří minut daly na vítězství Zvezdy razítko.

Hosté hráli bez důležitého záložníka Lukáše Peška, kterı měl zdravotní problémy.

Za domácí zase nemohl nastoupit záložník Guélor Kanga, bıvalı sparťan se po onemocnění covidem-19 v pondělí vrátil do tréninku, ale zvláštní opatření v Srbsku ho do zápasu nepustila.

Liberec před tıdnem udolal doma Gent 1:0 gólem Júsufa a do soutěže jako jedinı z českıch zástupců vykročil pravou nohou.

Crvena zvezda Bělehrad naopak podlehla 0:2 na stadionu Sinsheimu, kde svá domácí utkání hraje Hoffenheim. Ten vyhrál i své druhé utkání ve skupině, v Gentu zvítězil vysoko 4:1.