Chicago znovu prohrálo v prodloužení, poprvé v sezoně bodoval Kämpf

Chomutovskı odchovanec David Kämpf bodoval poprvé v sezoně. V 50. minutě se při parádní souhře celého útoku podílel na vyrovnávací brance Ryana Carpentera. Druhı českı forvard v barvách Blackhawks Dominik Kubalík v rozstřelu neproměnil svůj pokus a v utkání nebodoval.

V utkání Nashvillu s Chicagem se čekalo na branku až do 46. minuty, kdy obraně Blackhawks ujel Nick Cousins a trefil se mezi betony finského brankáře Kevina Lankinena. O čtyři minuty později se i díky asistenci Kämpfa trefil Carpenter a poslal utkání do prodloužení. Nastavení branku nepřineslo a jedinım úspěšnım střelcem závěrečného rozstřelu byl Matt Duchene. Třicetiletı Kanaďan povedenım blafákem ze druhé série překonal Lankinena a utkání rozhodl.

Podruhé ve třech dnech proti sobě nastoupily tımy Vancouveru a Ottawy a podruhé se z vítězství radovali hráči Canucks. Vancouver pokračoval v povedeném ofenzivním představení z posledního duelu (7:1) a Senators porazil 5:1. Dvě branky a asistenci si připsal křídelník J.T. Miller.