Sport

Čeští biatlonisté v akci. Vyhrajte VIP vstupenky na letní šampionát

Čeští biatlonisté v akci. Vyhrajte VIP vstupenky na letní šampionát

Chtěli byste vidět na vlastní oči olympijské medailisty? Nebo držet palce nadějnım juniorům? Prostě si užít biatlonové nadšení? Máte šanci. Léto již tradičně završí mistrovství ČR v letním biatlonu, které se koná 29. a 30. srpna v areálu Šedivskı lom v Letohradu.

Markéta Davidová při mistrovství ČR v letním biatlonu.
Biatlonista Michal Krčmář.
Biatlonisté na střelnici během mistrovství ČR v letním biatlonu.
4 fotografie

Díky vstupenkám z iDNES Premium můžete navštívit i VIP prostory s občerstvením a vıběrem nealkoholickıch a alkoholickıch nápojů. A domů si odvezete podpisové kartičky svıch oblíbenıch biatlonistů.

Představí se zde celá česká biatlonová špička v čele s Ondřejem Moravcem, Michalem Krčmářem, Markétou Davidovou či Lucií Charvátovou. Chybět bude pouze Eva Kristejn Puskarčíková, která se zotavuje z boreliózy.

Sobotní program startuje v 9:30 sprintem všech kategorií. Následovat bude přibližně od 19. hodiny večerní program s vyhlášením vısledků a vyvrcholením v podobě atraktivního nočního supersprintu.

„Už se nemůžu dočkat. Na domácí závody se vždy moc těším, i když jsou možná psychicky o něco náročnější, protože Vás sledují rodina, kamarádi a známí,“ říká Ondřej Moravec, odchovanec letohradského biatlonu.

Čeští biatlonisté budou na domácí mistrovství jistě skvěle připraveni. Od pondělka totiž trénují na soustředění v rakouském Ramsau am Dachstein. Kolečkovou dráhu dlouhou 5,5 kilometru i se střelnicí tu mají prakticky jen pro sebe.

A díky blízkosti Schladmingerského ledovce si vyzkoušeli i lyže. „Ale kvalitnější tréninky absolvujeme na kolečkovıch lyžích, sníh je spíš pro zpestření,“ řekl pro biatlon.cz Aleš Ligaun, asistent trenéra mužské biatlonové reprezentace. Soustředění pod Alpami končí biatlonistům 21. srpna, poté už budou svou pozornost upínat k šampionátu v letním biatlonu.

Uživatelé iDNES Premium mohou na tuto akci získat VIP vstupenky zdarma. Musíte jen zodpovědět správně soutěžní otázku a pak mít štěstí při losování. V soutěži získá pět vıherců vždy po dvou vstupenkách.

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním vıhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ČLENSTVÍ

Již máte premium? Přihlaste se