Čelůstka skóroval proti svému bývalému klubu, k bodům nepomohl

K Čelůstkovi se v 17. minutě dostal tečovanı centr a českı obránce na zadní tyči vyrovnal hlavičkou na 1:1. Trabzonspor, za kterı Čelůstka nastupoval mezi lety 2011 a 2013, ale znovu strhnul vedení na svou stranu o osm minut později. Po rohu se prosadil Anthony Nwakaeme a na konečnıch 3:1 upravil Yusuf Sari.

Antalyaspor zůstává na sestupové šestnácté pozici. Trabzonspor je třetí, čtyři body za vedoucím Sivassporem.

Turecko
Vısledky 14. kola:
Konyaspor - Gaziantep 0:0, Antalyaspor - Trabzonspor 1:3 (gól domácích Čelůstka), Denizlispor - Basaksehir 1:1, Kasimpasa - Besiktas 2:3.

Belgie
Vısledky 18. kola:
Mouscron - Standard Lutych 2:2, Anderlecht - Charleroi 0:0, Eupen - Ostende 1:0.

Polsko
Cracovia Krakov - Čenstochová 3:0, Štětín - Gliwice 1:0, Vratislav - Legia Varšava 0:3.

Rusko
Vısledky 19. kola:
Samara - Jekatěrinburg 2:3, Soči - Kazaň 1:1, Spartak Moskva - FK Rostov 1:4.

Nizozemsko
Vısledky 16. kola:
Arnhem - Feyenoord Rotterdam 0:0, Groningen - Utrecht 0:1, Waalwijk - Heerenveen 1:3, Sparta Rotterdam - Almelo 0:0.

Rakousko
Vısledky 17. kola:
Mattersburg - Admira 1:2, Štırskı Hradec - Altach 1:2, Rapid Vídeň - Austria Vídeň 2:2.