Cagliari vyhrálo sedmigólovou přestřelku se Sampdorií

Divokı zápas rozhodl v šesté minutě nastavení střídající Alberto Cerri, kterı si naskočil na centr a hlavou zamířil přesně do horního růžku. Dokonal tak obrat domácího favorita, kterı ještě v 69. minutě prohrával 0:2. Během necelé půlhodiny však skóre otočili Radja Nainggolan, dvěma trefami Joao Pedro a hrdina večera Cerri.

Brazilskı záložník Joao Pedro se po devátém gólu v sezoně posunul na třetí místo mezi nejlepšími střelci italské ligy za Cira Immobileho z Lazia a Romela Lukakua z Interu. Českı záložník Jankto odehrál celı duel, ale nezabránil tomu, že tım ze Sardinie v domácí soutěži prohrál naposledy od 1. září, a to s lídrem tabulky Interem.