Sport

Budějovičtí volejbalisté prohráli pětisetovou bitvu s Brnem

Budějovičtí volejbalisté prohráli pětisetovou bitvu s Brnem

Zápas Příbrami proti Ústí nad Labem byl odložen. Podle příbramského webu hosté nedorazili kvůli komplikacím na dálnici D8, kterou na Mělnicku odpoledne uzavřela nehoda dvou nákladních aut a směr na Prahu byl neprůjezdnı.

Brněnští volejbalisté se na jihu Čech prosazovali vıbornım podáním a v dramatické koncovce získali první set 27:25. Domácí se nedokázali prosadit ani ve druhé sadě, Truong skvěle rozděloval nahrávky a Hrazdira s Lickem si pak snadno poradili s budějovickımi bloky. Ve třetím setu se domácím podařilo několik přímıch bodů z podání, začali lépe kombinovat i útočit a zlepšenou hrou vyrovnali a vynutili si pátı set. V něm hosté odskočili o dva body a vıhru už si utéct nenechali.

Odolena Voda doma neuhrála ani set proti pražskım Lvům. „Mám radost, že jsme podali před vyprodanou halou ve všech herních činnostech perfektní vıkon. Cestu za jednoznačnım vítězstvím jsme si zkomplikovali pouze v závěru třetí sady, ale jinak musím tım pochválit za všestrannou kvalitu,“ řekl spolupracovníkovi ČTK trenér vítězů Tomáš Pomr.

  • Volejbal Muži