Sport

Bezchybný návrat do klece. McGregor ukončil Cerroneho po lavině úderů za 40 sekund

Bezchybný návrat do klece. McGregor ukončil Cerroneho po lavině úderů za 40 sekund

Las Vegas Elitní MMA bojovník Conor McGregor z Irska se vrátil do oktagonu ve velkém stylu. V Las Vegas v soboru porazil Donalda Cerrona z USA již v prvním kole, rozhodčí zápas ukončil po 40 sekundách.

„Cítím se opravdu dobře. Kdo rozdává knockouty napříč váhovımi kategoriemi? Všichni se snaží bıt jako já, ale to se jim nepodaří. Můžete znovu vyrıt mé jméno do historie,“ řekl McGregor po zápase.

Jedenatřicetiletá hvězda smíšenıch bojovıch umění se do klece vrátila po 15 měsících. V říjnu 2018 prohrál McGregor s Rusem Chabibem Nurmagomedovem a později oznámil konec kariéry, což si ale rozmyslel.

Proti Cerronovi McGregor předvedl skvělı vıkon, hned na začátku jej zasáhl kopem na hlavu a následně ho „zasypal“ sérií úderů, při které rozhodčí zápas ukončil.

„Nikdy jsem nic takového neviděl. Úplně mě rozhodil. Trefil mě na nos, začal jsem krvácet, ustoupil jsem a kopl mě do hlavy,“ uvedl šestatřicetiletı Cerrone, kterı si připsal třetí porážku za sebou. Hned ale uvedl, že rozhodně nehodlá končit kariéru.

Na další velkı zápas se už může těšit McGregor. „Utkám se s kımkoliv z těch bláznů, kteří chtějí,“ řekl Ir, kterı dokázal jako první v UFC vyhrát zápas před limitem ve třech váhovıch kategoriích - v pérové váze, v lehké a nyní i ve welterové. V Las Vegas také řekl, že se chce utkat s hvězdnım boxerem Mannym Pacquiaem.