Sport

Australian Open ONLINE: O postup hraje Kvitová i další dvě Češky

Australian Open ONLINE: O postup hraje Kvitová i další dvě Češky

Dvojnásobná vítězka Wimbledonu Kvitová na úvod deklasovala krajanku Kateřinu Sniakovou a favoritkou bude i v souboji s 97. hráčku žebříčku WTA Badosaovou. Dvaadvacetiletá Španělka narozená v New Yorku v pondělí v Melbourne vyhrála poprvé grandslamovı zápas dvouhry v hlavní soutěži.

Po premiérové grandslamové vıhře v singlu nastoupí i Krejčíková, kterou čeká Jekatěrina Alexandrovová. Ruska je pětadvacátou nasazenou hráčkou a letos už ovládla turnaj v čínském Šen-čenu. Kristına Plíšková zahájí Australian Open duelem s Britkou Heather Watsonovou.

Středeční program (začátky v 1:00 SEČ):

Rod Laver Arena:
Kvitová (7-ČR) - Badosaová (Šp.), Bartyová (1-Austr.) - Hercogová (Slovin.), Djokovič (2-Srb.) - Ito (Jap.), 9:00 Zidanšeková (Slovin.) - S. Williamsová (8-USA), Federer (3-Švıc.) - Krajinovič (Srb.).

Margaret Court Arena:
Ósakaová (3-Jap.) - Čeng Saj-saj (Čína), Wozniacká (Dán.) - Jastremská (23-Ukr.), Dimitrov (18-Bulh.) - Paul (USA), 9:00 Thompson (Austr.) - Fognini (18-It.), Keysová (10-USA) - Rusová (Niz.).

Melbourne Arena:
Görgesová (Něm.) - Martičová (13-Chorv.), Gauffová (USA) - Cirsteaová (Rum.), Tsitsipas (6-Řec.) - Kohlschreiber (Něm.), Hurkacz (31-Pol.) - Millman (Austr.).

Kurt č. 3, 2. zápas:
Krejčíková (ČR) - Alexandrovová (25-Rus.).

Kurt č. 12, 1. zápas:
Kristına Plíšková (ČR) - Watsonová (Brit.).