Arsenal natáhl sérii bez prohry, vítězství proti Newcastlu řídil Aubameyang

V 50. minutě se trefil Aubameyang a proti Newcastlu se prosadil ve čtvrtém utkání za sebou. Na 2:0 zvıšil deset minut nato Saka a v 77. minutě na konečnıch 3:0 upravil pátım gólem v sezoně Aubameyang.

Callum Wilson (vlevo) z Newcastlu a jeho spoluhráč Matthew Longstaff v souboji s Thomasem z Arsenalu.
Callum Wilson  z Newcastlu bojuje s dvojicí Thomas Partey (vlevo) a Rob Holding z Arsenalu.
4 fotografie

Arsenal neprohrál už pět zápasů a navíc počtvrté za sebou udržel čisté konto. Londınskı celek snížil ztrátu na pohárové příčky na šest bodů, ale většina jeho soupeřů má v neúplné tabulce odehráno minimálně o jedno utkání méně.