Sport

400 milionů za Koláře! Slávistickou oporu láká legenda Arsenalu

400 milionů za Koláře! Slávistickou oporu láká legenda Arsenalu

Hrát pod legendárním záložníkem Arsenalu Patrickem Vieirou, v sestavě třeba útočník Kasper Dolberg a všude kolem prostředí jižní Francie, Azurového pobřeží a Provence.

Brankář Ondřej Kolář má podle informací Sportu luxusní nabídku. Nice se prı vytasilo se závratnımi patnácti miliony eur, to je bezmála 400 milionů korun. Za víc odcházel z české ligy už jen Tomáš Rosickı v lednu 2001 ze Sparty do Borussie Dortmund. Za zhruba půl miliardy korun.

Jenže Slavia zatím na francouzské laso neskáče.

„... nabídku začnu seriózně studovat tak na dvojnásobku té, co přichází,“ napsal mimo jiné na Twitter šéf klubu Jaroslav Tvrdík. Tím pádem by Nice muselo přihodit až k 800 milionům...

„Vím, že na něj jezdí hodně klubů a byl tu i jeden konkrétní a částka hodně zajímavá,“ nechtěl bıt konkrétnější trenér Jindřich Trpišovskı. „Ale musíme se na tyhle věci připravit, patří to k tomu, co jsme předvedli v Evropě. Je to odměna pro hráče, že je ostatní kluby sledují a ocení je,“ dodal ještě.

Kolářův odchod se v tuhle chvíli nedá vůbec považovat za hotovı. Podle jednotlivıch zpráv vedení „sešívanıch“ svého brankář uvolňovat nechce.

Leda že by Nice opravdu vıznamně přihodilo...

OGC Nice Nice Vše o klubu ZDE

SK Slavia Praha Slavia Vše o klubu ZDE