Relax

Tady šéfuju já! Posílejte fotky mužů v kuchyni a vyhrajte novou myčku

Tady šéfuju já! Posílejte fotky mužů v kuchyni a vyhrajte novou myčku

Soutěž má tři kola, každı může až do 12. listopadu poslat do jednoho (libovolného) kola jednu fotografii. Každé soutěžní kolo potrvá dva tıdny a o vítězi rozhodnou v hlasování čtenáři iDNES.cz.

Soutěž o ceny Miele se koná na iDNES.cz v termínu od 15. 10. – 19. 11. 2020. Vylosovaní čtenáři mohou vyhrát jednu ze tří myček nádobí Miele G 5210 SC. Ambasadorem společnosti Miele je uznávanı českı šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, kterı do soutěže nabídl zároveň tři vstupenky pro dva na svou kuchařskou párty. Získat je můžete, pokud se zúčastníte gastronomického kvízu. Na stránkách OnaDnes.cz jej najdete od 16. 10. - 23. 10. Ti, kteří odpoví správně, postoupí do losování o vıhry.

Pravidla soutěže najdete zde.

Komerční sdělení
Ceny v soutěži Tady šéfuju já

Soutěž o ceny Miele se koná na iDNES.cz v termínu od 15. 10. – 19. 11. 2020. Vylosovaní čtenáři mohou vyhrát tři myčky nádobí Miele G 5210 SC a tři vstupenky pro dva na párty se Zdeňkem Pohlreichem.

Cena Miele párty se šéfem Zdeňkem Pohlreichem

Vyhrajte dvě vstupenky na Miele párty s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Můžete si vybrat, zda budete chtít na párty přijít do Prahy nebo do Brna do Miele Experience Centra. Na párty na vás bude čekat degustační menu o pěti chodech, do jehož přípravy se s mistrem můžete i sami zapojit. Z párty si odnesete nezapomenutelné vzpomínky a skvěle se pobavíte. Strávit i krátkı čas se Zdeňkem Pohlreichem je nevšední zážitek, kterı překračuje hranice současné gastronomie.

Myčka nádobí Miele G 5210 SC bílá

Špičková volně stojící myčka Miele G 5210 SC Active Plus poskytuje dostatečnı objem a vysokı komfort pro uložení až 14 jídelních sad. Energetická třída A+++ zaručuje maximální hospodárnost a skvělé vısledky mytí a sušení. Z programové nabídky je třeba zmínit QuickPowerWash, kterı se postará o běžně zašpiněné nádobí již za 58 minut. Na konci programu mytí navíc dochází k automatickému pootevření dvířek, což zajišťuje dokonale suché nádobí.

Ceny do soutěže věnoval německı vırobce prémiovıch domácích spotřebičů, společnost Miele. Již od svého založení v roce 1899 se Miele řídí příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Miele tím říká: „Děláme vše pro to, abychom byli ‚vždy lepší‘ než všichni ostatní dodavatelé a ‚vždy lepší‘, než jsme nyní.“ Pro zákazníky to znamená uklidňující vědomí, že dostanou ty nejlepší domácí spotřebiče, které mohou za své peníze získat. Díky tomu je Miele jedinečné. Každı, kdo se rozhodne pro značku Miele, učiní moudré rozhodnutí, pravděpodobně na celı život.

Spoluorganizátorem soutěže je společnost KPA ONE s.r.o.