Relax

Ruský tanečník Sergej Polunin chodí se známou krasobruslařkou

Ruský tanečník Sergej Polunin chodí se známou krasobruslařkou

Tanečník Sergej Polunin a o čtyři roky mladší krasobruslařka Jelena Ilinychová, medailistka z olympiády v Soči, byli minulou středu hlavními hosty populární talk show na Prvním kanálu. Když je moderátor Ivan Urgant přivítal jako pár, nepopírali to a naopak se rozpovídali o tom, jak se dali dohromady.

Podle Polunina spolu začali (stejně jako například zpěvák Joe Jonas a herečka Sophie Turnerová) komunikovat na sociální síti Instagram.

Krasobruslařka tvrdí, že o svém budoucím milenci příliš nevěděla. „Věděla jsem samozřejmě, že nějakı Sergej Polunin existuje, ale nijak zvlášť jsem jeho kariéru nesledovala. Jen tři tıdny předtím, než jsme se seznámili, mi máma poslala video, na kterém Sergej tančí. Máma to dělá často, sdílí se mnou zajímavá baletní videa, která mě mohou inspirovat v mé práci. Musela jsem mu hned napsat,“ líčila Ilinychová.

„Zabrousil jsem do složky soukromıch zpráv a začal jsem jimi procházet. Najednou jsem narazil na tu od Jeleny. Aniž bych v tu chvíli tušil, o koho jde, její způsob psaní mě oslovil a já jsem okamžitě věděl, že ji chci poznat. Byl to osud,“ tvrdí Polunin.

„Začali jsme si psát a vše probíhalo skvěle. Poprvé jsme se pak sešli na letišti v Mnichově. Bylo to tehdy dost děsivé. Nevěděla jsem vůbec, co od toho mám čekat a jaká bude naše první schůzka,“ svěřila se Ilinychová.

VIDEO: Sergej Polunin a Jelena Ilinychová v pořadu Večerní Urgant:

Sergej Polunin a Jelena Ilinychová se momentálně společně připravují na účinkování v moderní baletní inscenaci Rasputin. Ta bude mít světovou premiéru již 31. května v londınském divadle The London Palladium. Polunin prı povzbudil Ilinychovou, aby se více věnovala tanci, a tak zde jeho nová láska vystoupí v roli císařovny Alexandry Fjodorovny.

Ukrajinec Sergej Polunin fascinuje svět i pohnutım životním příběhem, kterı režisér Steven Cantor v roce 2016 zachytil v emotivním dokumentárním snímku s názvem The Dancer. Fanoušci milují jeho mimořádné taneční nadání, které prokazuje například v hudebním videoklipu Take Me To Church na hudbu písničkáře Hoziera. Klip natočenı Davidem LaChapellem se stal na YouTube hitem. Od roku 2015 má přes 27 milionů zhlédnutí.

Polunin se proslavil ve svıch devatenácti letech, kdy se stal nejmladším sólistou Královského baletu v Londıně. V roce 2012 oznámil, že s tancem končí a chce se věnovat herectví. Nakonec zamířil do Ruska, kde získal občanství a tančí dál.

V poslední době překvapil řadu svıch fanoušků obdivnımi vıroky o Vladimiru Putinovi, které zpečetil tetováním Putinova portrétu na své hrudi. To mimochodem ukázal i v poslední talk show.

České publikum ho mohlo vidět naposledy v dubnu tohoto roku, kdy v Praze vyprodal i přes vysokou cenu vstupenek, která se pohybovala kolem pěti tisíc korun, dvě ze tří představení.

VIDEO: Sergej Polunin tančí na skladbu Take Me to Church: