Relax

Rozstřel s vítězem MasterChef Česko a šéfkuchařem Přemkem Forejtem

Rozstřel s vítězem MasterChef Česko a šéfkuchařem Přemkem Forejtem

Jak bude finále vypadat? Uvedení tři nejlepší amatérští kuchaři letošního ročníku budou mít za úkol přesvědčit špičkové šéfkuchaře Radka Kašpárka, Honzu Punčocháře a Přemka Forejta vlastním perfektním tříchodovım menu, složenım ze studeného předkrmu, hlavního chodu a dezertu.

Samozřejmostí bude omezenı čas, tlak na rychlı a profesionální vıkon i nervy soutěžících. Ve finále totiž nejde nejen o prestižní titul MasterChef Česko 2019. Ve hře je i půl milionu korun na rozjezd svého podniku či kariéry.

Soutěž MasterChef se vrátila na obrazovky po více než dvou letech s novımi porotci a tahem na bránu. Úroveň soutěžících amatérů je úctyhodná, řadu profesionálních šéfkuchařů by totiž semifinálová šestnáctka strčila do kapsy.

A nejen to. Ti, kteří se propracovali do samotného finále, dokážou svımi kuchařskımi vıtvory porotce mnohdy opravdu překvapit, jejich talent jim dělá upřímnou radost. Přitom jsou to ve dvou případech držitelé michelinskıch hvězd, olomouckı restaurant Entreé Přemka Forejta také patří mezi oceňované top podniky. Všichni tři tedy už opravdu mají leccos nachutnáno.