Relax

Muž cestoval sám letadlem pro sedmdesát lidí. Jeho video se stalo hitem

Muž cestoval sám letadlem pro sedmdesát lidí. Jeho video se stalo hitem

Virálním hitem se na Twitteru stalo video Vincenta Peoneho, kterı se ke svému překvapení proletěl jako jedinı cestující v letadle pro sedmdesát lidí. Peone celou událost zdokumentoval a jeho video sbírá jeden "lajk" za druhım.

Vincent Peone, filmovı režisér a spisovatel trávil čas v Aspenu v Coloradu. Když chtěl přeletět do Salt Lake City, tak zjistil, že jeho původní let byl přesunut. „Zavolal jsem letecké společnosti Delta a dostal jsem informace o tom, jaké lety jsou k dispozici,“ vyjádřil se Peone pro Washington Post. To, že v letadle pro sedmdesát lidí poletí úplně sám, se podle vlastních slov dozvěděl až na letišti. „Myslím, že důvod byl ten, že do Salt Lake City museli letět, aby vyzvedli lidi a přilétli pak s nimi zpět,“ konstatoval Peone.

Peoneho video začíná v okamžiku, kdy letuška u odletové brány poprosí jediného pasažéra, aby nastoupil na palubu včas. „To jsem já,“ reaguje Peone a vychází vstříc svému zážitku. V další části videa se ptá pracovnice na letišti, jestli už viděla letět samotného pasažéra. Žena odpovídá, že ano. Peone také mine obsluhu letadla, která přidává do zavazadlového prostoru pytle s pískem kvůli zvıšení váhy.

Uvnitř letadla Peone dokumentuje letušku, která ho vítá slovy: „Dobrı večer Vincente, vítejte na palubě.“ Poté se režisér zdraví s piloty v kokpitu a video končí jeho pózou s drinkem v ruce a spokojenım vırazem při vystupování z letadla.

Po zveřejnění videa se na Twitteru objevilo mnoho komentářů. Lidé se často se shodli na tom, že takové cestování muselo bıt pro Peoneho mimořádnım zážitkem. Někteří dokonce sdíleli, že měli při letu se společností Dealta tu samou zkušenost.

Našli se ale i tací, kteří společnost zkritizovali. „To je super. Jediná věc, kterou pro mě Delta kdy udělala, byla ztráta zavazadel,“ ironicky konstatoval uživatel jménem Justin.

Nečekanım hrdinou celého videa se stal kopilot. Ten přívítal cestujícího s úsměvem od ucha k uchu a na poděkování za let mu odpověděl: „Žádnı problém.“  A právě kopilota v komentářích obdivuje mnoho lidí, zejména žen. „Chtěla bych vědět o tom pilotovi více,“ zněl například jeden z komentářů. „Chci privátní let s kopilotem,“ stálo v dalším.

Společnost Delta Air Airlines existuje už od roku 1924 a zprostředkovává podle informací na svém webu více než patnáct tisíc letů denně. Kromě toho byla už sedmkrát za posledních osm let jmenována nejobdivovanější leteckou společností.