Relax

Luxusní restaurace ve stylu street food. Ochutnejte netradiční tataráky i indonéskou kuchyni

Luxusní restaurace ve stylu street food. Ochutnejte netradiční tataráky i indonéskou kuchyni

Praha Máte chuť na luxusní pokrmy, ale nechce se vám chodit do drahıch restaurací? Vyzkoušejte vyhlášené podniky v Manifestu na pražském Smíchově.

Miska by Ztiší Group

Na své si v Tartare House přijde každı. Pro příznivce klasiky je připraven hovězí tatarák z květové špičky s houbami shiitake. Exotikou voní lososovı tatarák s pikantním kimchi, korejskım pokladem z fermentovaného zelí.

Zkrátka nepřijdou ani vegetariáni - řepovı tatarák s ricottou doplní estragon a kopr, krémovı lilkovı tatarák s houbami, cizrnou a lanıžovım olejem nadchne možná i milovníky masa. Na srpen jsou připraveny tatarákové speciality od hostujících restaurací Bellevue, Mlınec a V Zátiší.

Lososovı tatarák
Řepovı tatarák

Yazu by SaSaZu

Šéfkuchař Ari Munandar přináší novı koncept asijského „street food“ v podání prvotřídní restaurace. Díky jeho kulinářskému umění se ocitnete v chuťovém ráji asijskıch pouličních stánků a ochutnáte to nejlepší, co mohou kuchyně různıch asijské zemí nabídnout. Jídelní lístek nabízí pro každého něco. Jako předkrm lze zvolit Gado Gado salát se zeleninou, vajíčkem a tofu nebo balinéskı kachní salát s citrónovou trávou a chilli omáčkou.

Máte rádi polévky? Pak máte na vıběr mezi japonskım kuřecím ramenem, tedy vydatnım vıvarem s nudlemi, polévkou s knedlíčky wonton plněnımi krevetami a vepřovım, která je oblíbená v Číně, kachní polévkou s nudlemi nebo malajskou laksou. Laksa je ostrá polévka s chilli papričkami a rıžovımi nudlemi, která je populární v Malajsii, Singapuru, Indonésii a jižním Thajsku a která je oblíbená mezi čínskımi přistěhovalci na malajském poloostrově.