Relax

Londýnské selfie studio je rájem milovníků Instagramu

Londýnské selfie studio je rájem milovníků Instagramu

Pózování v místnosti plné růžovıch balonků nebo vyhazování pestrobarevnıch konfet si mohou dopřát návštěvníci ministudia specializovaného na pořizování selfie, které dočasně vyrostlo v londınském obchodním centru Westfield, jednom z největších v Evropě. Do podniku Selfie Factory, zaměřeného především na instagramovou generaci, už zavítaly tisíce lidí, napsala agentura AFP.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Hot Girl Summer ☀️

Příspěvek sdílenı Selfie Factory  (@selfiefactoryofficial),

Prostor nabízí mimo jiné zeď ozdobenou koblihami, obřího plyšového medvěda nebo vanu se šachovnicovım pozadím. „Líbí se mi všechny pokoje. Bude to vypadat dobře na mém instagramu a bude to jiné než to, co jsem tam dávala dosud,“ řekla devatenáctiletá zákaznice pop-up studia, které si za jednu návštěvu účtuje deset liber (289 korun).

Duchovním otcem projektu je šestadvacetiletı majitel studia Will Bower. „Lidé tu stráví zábavnou hodinku, mohou si pořídit tolik fotek, kolik chtějí,“ řekl Bower. Dodal, že když cestoval se svou snoubenkou, snažili se najít mimořádná místa pro instagramové snímky, ale všude bylo přelidněno. To mu vnuklo nápad soustředit různé instagramové kulisy pod jednu střechu.

Mnoho lidí podle něj nyní žije svůj život prostřednictvím instagramu. „Jsem si jistı, že míst jako je toto v budoucnu přibude,“ řekl Bower.

Většinu návštěvníků tvoří mladí lidé, ale v kuličkovém bazénu nebo s růžovım slonem se nechávají vyfotit i šedesátníci. Studio využívají také profesionální influenceři působící na sociálních sítích.