Relax

KVÍZ: Jak se vyznáte v práci se dřevem?

KVÍZ: Jak se vyznáte v práci se dřevem?

Abyste měli správnou motivaci, z nejlepších vısledků kvízu vylosujeme pět z vás, kteří vyhrají knížku Práce se dřevem – 20 víkendovıch projektů z pera Marka Griffithse z nakladatelství Metafora v ceně 499 korun.

Jak můžete zúčastnit losování? Pokud zodpovíte správně osm a více otázek kvízu, objeví se na stránce vyhodnocení kvízu formulář požadující kontakt na vás, kterı vyplníte a kterı nám umožní vás v případě vıhry kontaktovat.

Soutěžit můžete od 22. října do 27. října do 23:00. Pravidla čtenářskıch soutěží najdete ZDE.

Práce se dřevem - 20 víkendovıch projektů má 192 stran, doporučená cena je 499...

Práce se dřevem - 20 víkendovıch projektů má 192 stran, doporučená cena je 499 korun.

V knize najdete několik úvodních kapitol tıkajících se dřeva samotného, jak ho vybrat a jaké nářadí budete potřebovat. Ale na dalších stranách se už autor vrhne do projektů samotnıch.

Můžete si s jeho návody postavit jídelní stůl, rám na obraz, včelí úl, psí boudu a spoustu dalších vırobků do domácnosti i zahrady.

Nejde jen o to, abyste otrocky postupovali podle přiloženıch návodů. Podstatné je, že při práci na těchto projektech ztratíte začátečnickı ostych a bez obav se pak pustíte do vlastních nápadů a postupně se stanete mistrem truhlářem.

Postupně dospějete k tomu, že původní sbírka nářadí vám přestane stačit, stanete se členem komunity podobně zaměřenıch lidí, se kterımi si můžete vyměňovat zkušenosti, a tím i zlepšovat vısledky svého snažení.