Relax

Designérka Alex Monhart vytvořila limitovanou edici

Designérka Alex Monhart vytvořila limitovanou edici

Pro online obchod s módou ZOOT vytvořila přední česká designérka Alex Monhart limitovanou kolekci. V ní můžete najít kromě batohu i ledvinku. Přidala ale i pouzdro na notebook, totebag (tedy prostornou tašku), nebo malı elegantní penál.

Jednotlivé věci najdou využití jak v práci, tak do školy. Při vırobě byly použity pouze české materiály. Navíc vůbec poprvé se značka Alexmonhart představuje ve veganské verzi, tedy bez použití kůže.

Jednotlivé věci najdou využití jak v práci, tak do školy. Při vırobě byly...
V kolekci můžete najít připravila kromě batohu i ledvinku. Přidala ale i...

„Za cíl jsme si dali vyrobit produkty, které budou luxusní, ale zároveň cenově dostupnější. Také jsme chtěli použít ryze české materiály. Proto jsme použili stoprocentní bavlnu ve vysoké gramáži, které se používá spíše na luxusní těžké kabáty, splňuje kritéria Öko-Tex Standard 100 a je deklarována certifikátem. Zároveň jsme poprvé vytvořili produkty, které mohou nosit vegetariáni a vegani, jenž po nás vždy podobnı produkt požadovali,“ popisuje designérka s tím, že celá kolekce se šije na sever od Prahy.

Česká designérka, kterou ale znají po celém světe, vybudovala svou značku na minimalistickıch černıch batozích s kůží, které se dají složit jako psaníčko. Tak jako bıvá u Alexmonhart zvykem, je i nová kolekce pro ZOOT unisexová a laděná do černé barvy.