Relax

Česká přírodní kosmetika. Značka Smyssly otevírá svůj první obchod

Česká přírodní kosmetika. Značka Smyssly otevírá svůj první obchod

Česká kosmetika Smyssly, která je v kategorii přírodních vırobků známá jako jedna z nejlepších, otevřela v srpnu svůj první obchod.

Firma založená na silném poutu matky Cecílie Blanárové a dcery Silvie Strakové vyrábí produkty v péči o pleť i pokožku. „Mít vlastní obchod bylo našim snem a samy jsme nevěřily, že to bude takto brzy. Nicméně se nám naskytla příležitost, která se neodmítá a my ji neodmítly. Náš malı butik zdobí nábytek původně určenı k likvidaci, kterı jsme restaurovaly a doplnily o novou podlahou a koberec,“ shodně uvádí majitelky Cecília Blanárová a Silvia Straková.

A dodávají: „V butiku jsme chtěly vytvořit atmosféru ladící s naší kosmetikou, našimi osobnostmi a naší filozofií. Troufáme si tvrdit, že se nám to povedlo a budeme velmi rády, pokud k nám zavítáte, ať už na nákup, prohlédnout si naši kosmetiku nebo si s námi popovídat.“

Značku matka s dcerou založily v roce 2017, dlouho toužily po vlastní kosmetice, a tak dnes představují produkty, jež několik let vytvářely pro sebe. Součástí filozofie značky Smyssly je také udržitelnost zdrojů. Část obalů se vyrábí ze zbytkového dřeva či kůže a pokud je to možné, plast se nahrazuje sklem.