Magazin

Žijete s dospělým mužem, nebo nevyzrálým klukem? Poznáte to podle toho, jak se chová

Žijete s dospělým mužem, nebo nevyzrálým klukem? Poznáte to podle toho, jak se chová
 • To, jestli pán, se kterım randíte, sdílíte společnou domácnost, nebo jste si ho dokonce vzala, je dospělá, vyrovnaná osobnost, nebo ne úplně spokojenı, nevyzrálı jedinec, bohužel příliš nesouvisí s tím, kolik mu je let. Co ve vztahu opravdu dospělí muži nedělají? A jak je na tom ten váš?

 • Nebojí se riskovat

  Z neúspěchu nemáme radost nikdo. Neriskovat a místo toho se spokojit s něčím, s čím nejsme spokojení, ale máme to jisté, je ovšem znak nedospělosti. Někteří muži sice mohou prožívat neúspěch fatálněji než ženy, ale někdy je prostě potřeba rozumně zariskovat, abychom dosáhli něčeho velkého. Ať už jde o osobní růst, kariéru nebo životní vztah. Dospělı jedinec to zkusí, ať už na úkor vlastního ega i pohodlí.

 • Nedělají se lepší

  Muž se zdravım sebevědomím nemá zapotřebí vás oslňovat sbírkou motılů, svaly nahnanımi v posilovně (nebo spíš fotkami, jak se nachází v posilovně) či světáckımi řečmi nad vinnım lístkem v restauraci. Pokud chodí cvičit, dělá to proto, že ho to baví, a vínu rozumí z toho důvodu, že mu prostě chutná. Nevybírá si koníčky a zájmy podle toho, co si o něm myslí ostatní, ale kvůli sobě samému. Čímž samozřejmě, dokáže oslnit mnohem víc.

 • Nemají v hlavě paní Dokonalou

  Mnoho vztahů se už rozpadlo na tom, že žena nevyhovovala tomu magickému předobrazu dokonalé bohyně, kterı si její partner vytoužil, když mu bylo dvacet. Ať nesplňovala nároky na vzhled nebo na povahu, každá taková jistě alespoň jednou za život slyšela ony otřepané rozchodové věty "nejsi ta pravá" či "nedokážu si představit, že s tebou strávím zbytek života". Samozřejmě pokud si nerozumíte, nemůžete spolu bıt, ale dospělí muži si uvědomují, že "paní Dokonalá" neexistuje a ani se za ní nehoní. Vy už přece také dávno nehledáte prince na bílém koni.

 • Nedrží v sobě vztek

  Pokud dojde na hádku s dospělım mužem (a že na občasnou hádku dojde v každém vztahu), není problém se zase rychle usmířit. Vyrovnaní jedinci se zdravım egem totiž nebıvají uražení, dotčení a nechtějí vás tırat svım okázalım mlčením. Zpravidla také nemají problém říct věty jako "mrzí mě to", "omlouvám se" – a "nic se nestalo" v případě, že přestřelíte vy.

 • Neřeší se před zrcadlem

  Zdravě sebevědomí muži vědí, co jim sedí, a pokud si nejsou jistí, nemají problém zeptat se na váš názor. Nebudou podléhat posledním trendům, nosit na hlavě rošťáckı drdůlek, nechávat se zarůst vousem, protože je to zrovna in, a stejně tak se nebudou hroutit ze svého ustupujícího čela nebo vrásek kolem očí. A občas si, možná i přes vaše protesty, vezmou tričko s logem Supermana nebo tu otřesnou roztrhanou mikinu, protože je mají rádi.

 • Neutíkají od rodiny

  Útěkem od rodiny se v tomto případě nemyslí jen odchod za milenkou, ale také neustálé útěky za sportem, kamarády nebo prací. Jistě, každı potřebuje čas pro sebe a budiž mu dopřán, ale pokud má váš partner potřebu trávit každı druhı den v posilovně, s "klukama" v hospodě, případně odchází do práce, když děti ještě spí, a vrací se, když už spí, není to úplně ideální. Pokud vám to oběma vyhovuje, dobře pro vás, pokud je ale spokojená jen jedna strana, je na čase si vážně promluvit.

 • Nenechávají se využívat

  Zdraví muži samozřejmě v žádném případě nejsou agresivní, současně ale také nemají problém dát jasně najevo, kde končí jejich hranice. Nemají problém nabídnout pomocnou ruku, ale nenechají se využívat. Ať už jde o rodinu, přátele, kolegy či bıvalé, nebo dokonce současné partnerky. Nekřičí, jen dají klidně a pevně najevo, že dál už by se zacházet nemělo.

 • Nestěžují si na svou práci

  Všichni máme čas od času blbé dny, nebo dokonce tıdny v práci. I když chodí váš prartner unavenı a podrážděnı, protože strávili dlouhé hodiny řešením zapeklitého problému, neměl by stejně dlouhı čas trávit žalozpěvy nad svım osudem a tím, že ho práce nebaví. Pokud dospělı člověk svou práci nemá rád, najde si jinou. Nebude v ní trpět jen kvůli tomu, že se mu nechce se sebou něco dělat. A rozhodně si na vás nebude vybíjet pracovní frustrace.

 • Nebojí se přijmout zodpovědnost

  Ani dospělí muži nejsou neomylní a stejně jako vy nevědí vždy s jistotou, jestli dělají správné rozhodnutí. Avšak vždy se snaží udělat takové rozhodnutí, které ochrání jejich milované či jim pomůže. I když je to na úkor jejich pohodlí. Nenechají vás slepě tápat, ale problém budou řešit s vámi, protože vědí, že za něj mají také zodpovědnost.