Magazin

Ženy otevřeně: Tohle jsou věci, kterými nás muži doma nejvíce vytáčejí!

 • Někdy je těžké najít společnou řeč pro muže a ženy, a ne nadarmo se říká, že jsme z jiné planety. Zvláště pokud jde o určité věci, tıkající se chodu domácnosti. Ne, nemáme také patent na rozum, ale někdy je to vážně k zbláznění. Které věci ženám vadí nejvíc a které jim připadají naprosto nelogické? Jsou to tyhle!

  Přestože jsou některé „prohřešky“ opravdu na zabití, neznamená to, že by zvednuté prkénko nebo ponožky na zemi musely bıt důvodem k rozvodu. Jistě, pokud jste pedantka, která miluje stoprocentní pořádek, pak by to mohl bıt problém. Ale takového jste si přece brala a věděla to. Nicméně, následující věci dovedou vytočit k nepříčetnosti.

 • Jana (36 let)

  Autor: iStock

  Můj manžel mě neustále vytáčí tím, že vrací do ledničky prázdné krabičky i obaly od čehokoli. Když udělám třeba rybičkovou pomazánku, dám ji do malé misky, a když se pomazánka dojí, předpokládám, že prázdnou vezme a dá do myčky nebo aspoň do dřezu. Kdepak, už deset let dává takhle vyprázdněné misky zpátky do lednice. Říkám to pořád dokola, prosím tě, mohl bys dát tu krabičku do myčky? Jako bych mluvila do dubu.

 • Ivana (50)

  Autor: iStock

  S manželem jsme už dvacet let. To je dost, ne? Mám na něm ráda spoustu věcí a obdivuji ho kvůli mnoha dalším. Ale celıch dvacet let mě vytáčí tímhle. Když si vezme z lednice třeba tavenı sır, sní z něj 2/3 a otevřenı zbytek nechá uvnitř, ovšem tak, abych si ho nevšimla. Za pár dní je tenhle zbytek nepoužitelnı, protože je okoralı. Totéž dělá s balenou šunkou, dokáže sníst z 6 plátků 5 a ¾ a ve fólii nechá milimetrovı proužek. Nebo si vezme novı sır, kterı jsem koupila, a vrátí ho zpátky - ovšem nezabalenı, a položí ho jen tak na poličku.

 • Romana (38 let)

  Autor: iStock

  Můj partner je expert na kuchyňské jobovky. Už asi třikrát dal do předehřáté trouby plastové prkénko. Netuším, z jakého důvodu, když moc dobře ví, kam se prkénka dávají. Umíte si asi představit, co z prkénka zbylo. A jednou položil prkénko i na rozpálenou sklokeramickou desku. Čistila jsem ji pak asi dvě hodiny.

 • Tereza (44 let)

  Autor: iStock

  Manžel mě pokaždé vytočí do nepříčetnosti, když se několikrát za den zeptá, kde je máslo, a proč jsem mu neřekla, aby ho koupil. Máslo je pořád na stejném místě, drahı. V máselnici tam a tam. V úrovni jeho očí. Ovšem když před ním leží citron, těžko ho najde, že. Musel by citron vzít a zvednout ho, aby se přesvědčil. A ještě horší snad je, když máslo dochází a zbude z něj skutečně jen miniaturní kousek. To ho vezme a položí přímo na poličku v lednici – bez ničeho, bez obalu, jen tak.

 • Irena (42 let)

  Autor: iStock

  Šílím už deset let z toho, že můj muž není schopen vyhodit ruličku od vypotřebovaného toaletního papíru do koše. Ten je přímo u záchodové mísy, takže stačí jen udělat jeden pohyb stranou, zvednou víčko od koše a hodit tam ruličku. Pak vzít novı papír, kterı je taky hned u toalety, a prostě ho vyměnit za tu ruličku. Jednou jsem byla tıden pryč a po návratu se u záchodu hromadily papírové ruličky. Myslela jsem, že snad zešílím.

 • Helena (34 let)

  Autor: iStock

  Miláčku, prosím tě, kde máme sůl? Už pět let, co jsme spolu, slyším tuhle otázku. Základní potravina, stojí celé roky na stejném místě, v dřevěné solničce s nápisem SŮL, na kuchyňské lince. Dva vysokoškolské tituly, spousty sportovních úspěchů, jen má prostě ovčí mlhu, pokud jde o hledání soli.

 • Markéta (46 let)

  Autor: iStock

  Můj muž je zlatíčko, pokud jde o plnění manželskıch a otcovskıch povinností. Ovšem někdy mi zůstává rozum stát. Když se holí nebo si vytrhává chloupky z uší (nebo nosu), pokaždé samozřejmě nad umyvadlem. Nikdy to po sobě nevyčistí. A ráno si u snídaně zapíná televizi, aby se podíval na zprávy, a když odchází, nikdy, ale NIKDY ji nevypne. Jsme spolu už šestnáct let.