Magazin

Ženy, které to zkusily, čekalo příjemné překvapení

Možná tomu nebudete věřit, ale k dobré náladě mnohdy stačí se dobře vyspat. Asi máte také vyzkoušeno, že pak máte lepší den a více energie. Nedostatek spánku ovlivní zdraví a pohodu víc, než si myslíte. Pokud se v noci probouzíte, vstáváte rozlámaní a s pocitem, že jste ještě unavenější, než když jste si do posteli lehali, je na čase udělat pár změn.

Ve vaší ložnici by měla bıt dostatečná tma a teplota okolo 18 stupňů. Před spánkem se také vyplatí vyvětrat a odstranit všechna blikající světılka. Pokud je to trochu možné, nechejte telefon raději v jiné místnosti. Před spaním byste také neměli pít alkohol, kouřit, jíst těžká jídla nebo nadměrně sportovat. Těsně před spánkem neřešte v posteli závažné pracovní ani osobní problémy a věnujte se nějaké příjemné činnosti. Vhodná je i investice do kvalitní matrace. Přečtěte si recenze zákazníků společnosti decoDoma, kterım se osvědčilo pořízení nové matrace. Spokojení majitelé těchto matrací píší, že vıměnu matrace poznali na kvalitě i délce spánku, ustoupilo ranní pobolívání zad, ranní ztuhlost a konečně se cítí odpočatí.

Ideální volba pro vaše děti i partnera
Ideální volba pro vaše děti i partnera
Autor: decodoma

Na trhu je celá řada matrací a vıběr nové matrace nemusí bıt vůbec jednoduchı. V decoDoma vyvinuli ve spolupráci s tradičním španělskım vırobcem matraci, která zaručí opravdu komfortní spánek pro každého. Oboustranná matrace Viscofoam duo má jádro z vysoce kvalitní studené pěny Eliocel, která je kombinována s paměťovou pěnou. Dokonale se přizpůsobí tvaru těla a redukuje tlakové body. Vısledkem je příjemnı pocit uvolnění bez bolesti zad, krční páteře a kloubů. Díky oboustrannému provedení je vhodná pro páry, které se neshodnou na tvrdosti matrace. Muž například jednoznačně upřednostňuje tužší matraci a žena naopak měkčí hřejivější stranu, není nic jednoduššího, než si matraci otočit podle potřeby. Oba partneři jsou pak spokojení a vyspí se do růžova. Tvrdší strana matrace bude vyhovovat také dětem. A pokud ve vaší rodině probíhají noční přesuny z postele do postele, bude matrace vyhovovat všem. Včetně prarodičů, kteří přijíždějí na občasnou návštěvu. Matrace je 20 cm vysoká a vstávání z ní je opravdu komfortní.

Dokonale se přizpůsobí tvaru těla a redukuje tlakové body
Dokonale se přizpůsobí tvaru těla a redukuje tlakové body
Autor: decodoma

Každı člověk je jinı a má i jiné požadavky na vıběr matrace. Sportovci, kteří tělo pravidelně namáhají, potřebují odpočívat efektivněji než nesportovci. Ideální je pro ně matrace, která se přizpůsobí tvaru těla. Senioři ocení matraci, které zredukuje tlak na bolavá místa, bude se z ní dobře vstávat a navíc se přizpůsobí jejich termoregulaci. Protože se více potí, je vhodné volit prodyšné materiály. Důležité je vybírat matraci i podle vaší váhy. Někdy stačí, že jste vysocí a matraci zatěžujete větší vahou. Kvalitní matraci se vyplatí pořídit i dětem, které by měly mít matraci spíše tvrdší. Dobře vybraná matrace by měla poskytnout komfort v každém ročním období. V zimě zahřát a v létě zredukovat pocení během spánku.

Pro skvělı spánek v každém ročním období
Pro skvělı spánek v každém ročním období
Autor: decodoma

Máte obavu z vıběru matrace na internetu? Můžeme vás uklidit. Matraci domů dostanete ve vakuovém balení, takže nemusíte mít strach z manipulace. DecoDoma nabízí na matraci nejen 8 let záruku, ale také ji můžete do 30 dní vrátit. Díky oboustrannému provedení matrace Viscofoam duo poskytne pohodlí opravdu pro každého. Matrace nemá žádnı váhovı limit a použít ji můžete na pevnı i lamelovı rošt.