Magazin

Žena se od puberty neholila, za knírek se nestydí

Žena se od puberty neholila, za knírek se nestydí

V minulosti se Burgoyne styděla ukazovat neoholené nohy na veřejnosti. Kromě toho se styděla i za své křivky a odmítala sundat podprsenku i během intimních chvil s partnerem. Dlouhá léta jí trvalo, než se se svım tělem smířila. Nyní hrdě propaguje přirozenost a cítí se dobře.

„Když jsem byla v pubertě, začala jsem mnohem víc vnímat svět okolo sebe. Hodně jsem si všímala lidí, kteří si nechávají za pomoci plastické chirurgie zvětšovat prsa nebo zmenšovat nos. Věděla jsem, že touto cestou nikdy nechci jít. Rozhodla jsem se pro přirozenost,“ sdělila pro Dailystar.co.uk.

Už v deseti letech měla na nohách tmavé chlupy, za které se styděla, protože v časopisech a médiích viděla reklamy na holení. Každá žena i dívka měla hladké nohy a oholené podpaží bez jediného chloupku. Podlehla diktátu a začala se holit také. Chloupky ale rostly ještě víc a byly tmavší a silnější. Ve čtrnácti se tak rozhodla, že už to dělat nebude.

Zprvu bylo velmi těžké vyrovnávat se s posměšky spolužáků, pro které byly chlupy něco odporného. Postupem času se to ale zlepšilo a dnes se najde jen minimum lidí, kteří ochlupení komentují negativně. Pokud se ale někdo takovı objeví, novinářka si z negativních reakcí nic nedělá.

„Před nějakou dobou jsem si přestala odstraňovat chloupky i z břicha a obličeje. Mám pod nosem knírek. Dost často slıchám, že jsem statečná. Lidé to spíš obdivují, protože většina z nich nemá odvahu přestat se holit. Nenechte se strhnout davem a pokud se necítíte s holením komfortně, prostě to nedělejte,“ doplnila.