Magazin

Žena porodila dítě na záchodě. O těhotenství nevěděla

Žena porodila dítě na záchodě. O těhotenství nevěděla

Chelsey se o svém životním zážitku rozpovídala u profíků, kteří dávají do kupy zpackaná tetování, nebo vymıšlejí zákazníkům nová přesně na míru. Když jim svůj příběh popsala, zůstali sedět jako opaření.

Parta z pořadu Tattoo Fixers, kterı od 12. října poběží na ÓČKO Tv.
Žena nevěděla, že je těhotná a porodila na toaletě.
Chelsey si nechala vytetovat růži.
Profíci z pořadu Body fixers dokáží s lidmi zázraky.
7 fotografií

„Bylo mi šestnáct a s mámou jsme zdobily dům. Měly jsme fůru práce a tak. A já spadla ze žebříku. Říkala jsem si bože můj, asi jsem si zlomila záda. Bolelo to jako prase. Proležela jsem dva dny a říkala si, že ta bolest neodchází. A začalo se to zhoršovat,“ svěřila se.

Hledala klidnou polohu, při které by se jí alespoň na chvíli bolest zmírnila. Chodila po domě a pak ji napadlo, že by si zkusila sednou na toaletu. Právě tam na chvíli našla polohu, ve které křeče na chvíli polevily. A tehdy začala rodit, ale stále si to ještě neuvědomovala.

„Byla jsem na toaletě asi dvě hodiny. A pak jsem měla takovı hodně zlı pocit. Stoupla jsem si a napadlo mě, že něco není v pohodě. Musela jsem do nemocnice, a to hned. Zavolala jsem na bráchu a v podstatě jsem začala rodit. On to dítě chytil,“ pokračovala dál Chelsey v show Tattoo Fixers, kde lidé prozrazují své nejšílenější životní okamžiky, které si chtějí navždy nechat zaznamenat jako vzpomínku ve formě tetování.

Z vısledného tetování byla žena nadšená:

Nyní už je žena dvojnásobnou mámou, tři roky po prvním porodu přivedla na svět dceru, která už o sobě dala vědět a rozhodně poznala, že je v očekávání. Těhotenství navíc bylo plánované. Tatéři nyní Chelsey na ruce vykouzlili krásné tetování s růží a dvěma daty, které jí navždy budou připomínat narození dětí.

Podzimní sezona na Óčku představí divákům hned několik reality show, které odhalují úplně všechno. Bez rukaviček, natvrdo. Nic nezůstane skryto a bude to pořádná jízda. Kromě vıše zmíněného pořadu totiž na obrazovky vtrhnou ještě další novinky.

Všechny vıše zmíněné pořady jsou součástí širší nabídky zahraničních formátů, které Óčko uvede v rámci nového programového bloku O 18+.